Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne sikerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne sikerem a csajoknál?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelött szakítottunk a barátnőmmel és azóta lógók a nagyvilágba. Nagyon hiányzik egy társ egy komoly kapcsolat. De az az igazság hogy ezeket a mai lányokat nem értem. Sose voltam a falu bikája általában szép lányokkal jártam de mindig ők szedtek fel engem. Nem igazán tudom hogy kell udvarolni egy lánynak pedig van sok akivel szívesen ismerkednék. De amikor "elő kéne adni magam" akkor mindig besülök hülyeségekről kezdek el dumálni és látom rajtuk hogy nem jön be nekik. A mai lányok nagy százalékának ezek az emos fiuk jönnek be vagy a fekete borostás pasik. Nem vagyok egy ronda fickó szőke kék szemű sportos pali vagyok és van humorérzékem de valamiért nem jön össze. Mint sokan én is szeretnék egy társat szeretnék szerelmes lenni de belefáradtam azt hogy mindig játszani kell a fasza gyereket. A poén az hogy amikor kinézek magamnak valakit és besülök onnantól kezdve felszabadultan tudok vele beszélni. Csak nemtom hogyan kell ismerekdni pl. szórakozóhelyen, utcán szóval tök ismeretleneknél. Tanácsokat szeretnék kérni. köszi
2010. nov. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tevedes kiscsirke!Nekem az emos pasiktol kifordul a belem.
2010. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ohh én azt hittem Zoltánnak hívnak,nem palinak..belefáradtál?:OEz nem olyan mint a kapálás
2010. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
??? Még egy rinyálós pasi, hogy eddig mindig őt szedték fel, most mi lesz...
2010. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy h hogyan ismerkedsz, a csajoknak csak a külső számít úgyis!
2010. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

öhm figyi szerintem ADD ÖNMAGAD ne add a fasza csávót ... mert aztán meg megutál az az ilető h teljesen másnak hitt :S szal ink az elejétől kezdve add önmagad!! nah bye

14/F

2010. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!