Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meghúznám a haját, mit szólna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghúznám a haját, mit szólna?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, aki azért tetszik egy kicsit, meg beszélgetnék vele, esetleg egy randira meghívnám a későbbiekben, de nincs kedvem egy sablon dumával nyitni. Szerintetek, ha kezdésképpen meghúznám a haját (persze érzéssel), lenne annyi humorérzéke a dologhoz, hogy venné a lapot? 18/f
2010. nov. 18. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz sablonos lenni, akkor talán a hajhúzás helyett egy hajsimogatás barátibb gesztus lenne.
2010. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vicces. De akár a sejhajára is csaphatnál! :D
2010. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez így kívülről marha poénos. De tényleg.


Gondold át viszont azt, hogy mit fognak rólad gondolni a többiek az eset után...

2010. nov. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondom én is, hogy ovis szint. Viszont, ha éppen azt akarod mondani az akcióddal, hogy ilyen helyzetben (első megszólítás) mindenki ovis hülyegyerekké változik és te tudsz ezen (azaz magadon) nevetni, akkor jópofa. Csak nem hiszem, hogy bejön. :)

Inkább elkapnám azzal, hogy

- Tudnál segíteni? Van egy srác, aki nem mer leszólítani egy lányt, de azt találta ki...

A végén vagy azt mondod, hogy:

- Akkor meghúzhatom a hajadat?

- Milyen jó, hogy nem húztam meg a hajadat.

2010. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hehe.ezen jót nevettem.akármiyen sablonos dologknak is tartod a hagyományos ismerkedés,azzal nagyobb sikered lenne mint a hajhuzogatással.hidd el nekem.
2010. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de! biztos veszi,de vedd fel kamerával mit szól,vagy meséld el!
2010. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ne lepődj meg ha visszakézből kapsz egy pofont és akkorát hogy a fal adja a másikat én ezt tenném

16/l

2010. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nemtom, hogy csináltál-e már valamit, de szerintem ZSÍRKIRÁLY ötlet!

ha mindig poénos vagy, a lánnyal jó a kapcsolatod (tehát ő is ismeri a humorodat), valamint rendelkezik humorérzékkel, akkor nyugodtan :D


én, mint kívülálló (hím), nem ítélnélek el ezért, sőt.. tisztelet érte! szerintem ötletes, jó poén!!

2010. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azt hogy húz meg még egyszer de máshol:D
2010. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!