Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmnek mi baja van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek mi baja van, megőrült?

Figyelt kérdés

Szóval: én lány vagyok, és van egy barátnőm, aki most jött össze a pasiával, és azt mondja,hogy csak játszik vele, azt akarja,hogy a fiú őrülten szeressen bele,és majd dobni fogja.Megkérdeztem,hogy miért, azt mondta,hogy a fiú megbántotta őt, és így fog bosszút állni.

Amúgy 15 éves.

És persze ezt csak nekem mondta el. De nem értem miért csinálja ezt, ha megbántotta,akkor nem lenne könnyebb,hogy szakítson vele és kész? Szerintetek?


2010. nov. 18. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tipikus hü.lye pics@. Mit mondjak még?
2010. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de tényleg nem normális, amit tervel. Azért mert megbántotta, ennyire belegázolni valakinek a lelkébe... Szerintem próbáld meg lebeszélni róla.
2010. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 harcosangyal ***** válasza:
Adj neki két pofont, hogy kapjon már észbe! Csessze át másképp a pasit nem az érzelmeivel kell játszani! Gondolkozzon el a "barátnőd", hogy utána mi lesz... Ill. fordított esetbe mit érezne. Persze 15 évesen ez már nyilván meghaladja az agyi képességeit egy ilyen ******nak.
2010. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megérdemelné, hogy a srác pofánba***a, de ugye ilyenkor neki állna feljebb, mert mi az, hogy egy fiú megüt egy lányt...
2010. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki,hogy ez így nem jó, ne tegye, de azt mondja erre örökké: én szerettem, és így megbántott, azt akarom érezze ő is meg milyen.
2010. nov. 18. 19:22
 6/10 anonim ***** válasza:
minél előbb mondd el a srácnak
2010. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
majd ha ő is egyszer megtapasztalja,akkor majd kinövi..simaliba:D
2010. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod,én haldokoltam motorbalesetkor nem voltam ideges.. Beletörődtem klinikai halálból hoztak vissza Ordítottam a kórházban éjjelente a fájdalomtól.. 5 éves koromban sírtam utoljára, mikor az apám elment 2 és fél évre.. Most 15 vagyok,... És pont egy ilyen lány miatt Szorul el a torkom percenként, és mondom magamban hogy nembírom tovább.. Mondd meg a barátjának mindenképp vagy ha nem hiszi el(lehet h jogosan) akkor üsd le egy szívlapáttal ,, Senkinek sem ajánlom.. 15 éves koromra egy idegroncs vagyok volt már hogy belenéztem egy 9mm-s beretta csövébe azt mondva nembírom!! De ennyire semmi sem fájt még.
2010. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Ha igaz mit írtál menj pszihológushoz. Am kétlem hogy berettával játszadoznál...

2010. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok mangát olvasott a kiscsaj, azokban vannak ilyenek...

Múltkor olvastam egyet amiben a srác öccsét dobta a csaj, és ő elhatározta h magábabolondítja és aztán ejti... csak véletlen a csaj hugát szedte fel és belezúgott és jött a boldogan éltek... blah blah blah... szerintem barátnőd is hasonlót olvasott -.-

Szánalmasak az ilyen emberek!

Utolsó neked pedig én is ajánlom, hogy ha ez igaz fordulj szakemberhez,mert ez sem normális már. És ezt nem bántásból mondom, csak nem szeretem ha kiskölykök kinyírják magukat... aztán még nem is éltek

2010. nov. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!