Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok mindig zavarban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig zavarban, ha lánnyal beszélek?

Figyelt kérdés

Amikor egy lánnyal beszélek, aki egy csöppet is szép, mindig zavarban, meg ideges vagyok, pedig "nem is tetszik", meg nem is vagyok belé szerelmes.

Nem tudok, megnyugodni, és megnyílni a lányok előtt.


Olyankor mint gondol, egy lány, amikor egy sráccal beszél?


Csak a szemét nézni.. ?


2010. nov. 18. 17:57
 1/4 anonim válasza:
nézhetsz akárhovais.eccerüen fogd ugy fel mintha 1 haveral dumálnál.ennyi
2010. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soma1492 ***** válasza:
100%
Szia! Máris bocs minden lánytól mert csúnya lány nincsen! Beszélgess olyan lányokkal akkik mondjuk úgy szerinted nem olyan szépek, akkor megszokod a dolgot és könnyebb lesz azokkal akik tetszenek. Amúgy honnan tudod hogy egy olyan lány aki nem néz ki nagyon jól az rossz választás? Ismerd meg és akkor lehet beleszeretsz! Ha nem akkor haverok lesztek és a lányokkar haverkodni szerintem szuper dolog! Azt meg hogy egy nő fejében mi van még hapsi soha ki nem derítette, ne is próbáld. Nem tudom értesz e a komputerhez na a hapsi agya egyvágányú egyszerre csak egy dolgot tud végrehajtani ezzel szemben a lányok olyanok mint egy többprocesszoros számítógép párhuzamosan több dolog is megy egyszerre és ráadásul mindkét agyféltekéjüket tudják használni, úgyhogy esélytelen a megértés :-)
2010. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok mint te csak lányban :D

Csak én viszont ha barátokkal kell beszélni fiúk pl osztálytársak azokkal tudok nyíltan beszélni.

Viszont ismeretlen srácok közelében zavarban vagyok és a szemébe se tudok nézni. Próbálom énis legyőzni ezt kisebb-nagyobb sikerrel :D

2010. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mert a láány is zavarban van és ezzel összezavarjátok egymást:D:D amugymeg nagyon cuki amikor egy fiú összevissza beszál és látod, hogy teccel neki;): D
2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!