Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak kell kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak kell kezdeményezni? Mi ez?

Figyelt kérdés

Mi van a férfiakkal? Hol bújkálnak?

Van egy szimpatikus srác a gimiben és tudom, hogy észrevett de nem értem miért nem jön oda. Most mi van? Nekem kéne lépnem, hogy esetleg legyen valami? Tényleg itt tartunk?


2010. nov. 18. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellene lépned, mert vagy félénk vagy nem akar tőled semmit. Ennyi.
2010. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Csak azért, mert te összefutottál egy töketlen sráccal, ebből következik, hogy minden más srác is töketlen. Gratulálok.
2010. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hulyeség ez a férfi nő kezdeményezés hogya férfiaknak kell meg a büszkeséget isfelszokták hozni hogy én aztán nem megyek oda józsihoz mert nem nem aza lányeg h mi van a lábad között egy a lényeg meg szeretnéd iserni másikat akkor tegyél érte probálj meg vele beszélgetni hivd el egy káávéra forralt borra vagy valami ha meg nem kell akor ne sorjon senkise hogy jaj mért nem jon oda brühü brühü :D 21/f
2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ÉN is így jártam anno gimiben, 1.5 évig nem jött oda. Azt gondoltam, ha ennyire töketlen, akkor úgy kell neki. Mikor meglátott mással nevetni, beszélgetni, összeszedte magát. 4 éves kapcsolat lett belőle. De ő maradt a férfi és én a nő. Szerintem fontos, hogy egy férfi férfinak érezze magát, add meg neki a lehetőséget a vadászatra, és légy te a vad... (elméletben:)) . Nagyobb az élvezet (szerintem). L27
2010. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Adtál neki jeleket? Mert az nagyon fontos!

Egy volt osztálytársammal egyszer nagyon csúnyán kib...ott egy csaj. Ott szemezgetett szerencsétlennek és amikor ő végre (hónapok után) odament hozzá, több tucat ember előtt kiröhögtem és elküldte a pitsába. Szóval, manapság ez nem a töketlenség, hanem a bölcs óvatosság jele is lehet.

2010. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs, KIRÖHÖGTE, m-betű nélkül
2010. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell a lányoknak kezdeményezni, hanem a lányok is kezdeményezHETnek.
2010. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez én is észrevettem, hogy manapság nem nagyon jönnek oda hozzám normálisak, csak olyanok akik 1 éjszakára szeretnének engem. Ezért lehet kezdeményezni a lányoknak is nyugodtan, szerintem ma ez már nem gáz.
2010. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát emberek én léptem, odamentem hozzá...de bevallom jobb lett volna, ha Ő jön oda. Talán így már nem is érdekel annyira...
2010. nov. 19. 17:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!