Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon felhívjam ujra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon felhívjam ujra?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki megfogott kép alapján (iwiw).

Elkértem az MSN címét, és beszélgettünk.. 3-4 alkalommal, de mindig én irtam rá..volt hogy láttam hogy fent van és gondoltam hátha rám ír..de semmi. Elég keveset van fent heti 1-2 alkalommal látom csak. nem rég, multhéten felvetettem neki nem e lenne kedve találkozni, és mondta hogy "hát végülis miért ne". Elkértem a számát is.. meg adta. (de hozzátette hogy sokaszor le van némitva..és elfelejti csengőre tenni.) illetve hogy csak hétvégén érne rá. tegnap hívtam de nem vette fel. igy már nem hívtam az nem este. Szerintetek felhívjam megint? csak arra gonoltam visszacsörgethetne.. vagy felhívhatna?:))) hogy ki is kereste. (bár sztem tudja hogy én vagyok)


Mm olyan rosz, ez a.. ha felhivom többször(hiába nem veszi fel).. akkor nyomulós vagyok ha nem hívom akkor megint nem jó...pff unom ezt a mai trendet:S

Elég nehéz most nekem igy kezdeményezni... előző kapcsolatom teljesen leszívott ilyen téren.. mivel mindig én kerestem a barátnőmet.. ő sosem.. és rossz volt hogy nem kaptam visszajelzést.+ mikor felhívtam, sokszor olyan közömbös volt velem..mintha nem is lenne rám kiváncsi..:s sajnos ezek még bennem vannak.(a kapcsolatnak 2 hónapja lett vége.)


2010. nov. 18. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szia én egyszer még megporbálnáma helyedbe ha nem veszi fel akkor hagyd biztossép lány meg tetszik is de nincs értelme mert ahogyirtad ha látja h hivták akkor visszacsorgethetne még ha le is van némitvaa telefonja
2010. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a telefon ez tényleg szép téma !!!

Én is majdnem mindig némán hagyom aztán max 6 körültől vagyok elérhető!!!

Ha ilyenkor vagy előtte hívnak akkor visszase tudom hívni az illetőt mert ugye cash 0 a telefonon!!!

Szóval nem lehet hogy nincs pénz a telóján anyuci telójáról meg azért elég hülyén jön ki ha ott telefonálgat!!!

Szóval szerintem inkább írjál rá msn-en facebookon mittomén stb.

2010. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam mégegyszer de sikertelen...nem tom mi lehet, de msn en rámm irhatna h bocs de nem voltam teló közelben..vagy bocs de mégsem...(amugy meg már azótta nem is láttam msn en h megadta a számát:D) De nem?:D
2010. nov. 19. 18:36
 4/10 A kérdező kommentje:
gondolkodom h orjak e neki....de sztem hagyom. Csak rám ir majd max msn ha mégsem tudta felvenni
2010. nov. 19. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

szerintem írj neki egy smst, hogy tudja ki vagy és hogy kerested.írd meg neki sms-ben hogy xy vagyok, van-e kedved találkozni a jövő hétvégén?


ha ezek után sem érdeklődik intenzívebben irántad, akkor szerintem felejtős.így is elég fura,hogy soha nem keres téged,meg annyira nem tűnt lelkesnek a találkozás gondolatát illetően (legalábbis az elmondásod alapján)

2010. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne jössz be neki :/ A barátnőmre is rámozdult msnen a volt barátja haverja, és kérte hogy majd találkozzanak, és a lány nem akarta megbántani és ugyan ezt mondta neki.Szóval szerintem keress olyat aki megérdemel.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, az a szomorú igazság, hogy tesz rád nagyívben. Szard le, az ilyenre nem érdemes a drága idődet pazarolni. Hogy miért nem mondja meg egyenesen? Azért mert jellemtelen, viszont az baromira tetszik a "kishölgynek", hogy folyamatosan futkorásznak utána.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sztem is igazatok van, visszacsörgethetne ha tényleg érdekelném, vagy ha nincs pénz a telóján..irhatna valamit ott az iwiw msn...hivni már nem fogom.


én is ezt érzem hogy nem igazán érdeklem, mégegyszer én meg nem fogok belevágni egy olyan dologba ahol csak én megyek..mert az eléggé romboló hatásu tud lenni(hosszabb távon)...kell a megerősítés egy fiunak is. hogy érezze hogy jó:)))

2010. nov. 20. 16:45
 9/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm a hozzászólásokat
2010. nov. 20. 16:46
 10/10 A kérdező kommentje:
irtam neki:DDD erre sem válaszolt semilyen formában..:D ennyi volt..a kezdő lépést nem is egyet én megtettem..majd lesz olyan aki viszonozza.
2010. nov. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!