Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és az a problémám hogy nem találok nekem való lányt.Eddig két kapcsolatom volt. A kinézetemmel nincs baj és sokan kedvesnek,aranyosnak, figyelmesnek tartanak.(mint mindenkinek nekem is vannak hibáim).Nem vagyok bunkó se egós, őszinte vagyok mindenkivel viszont kissé gátlásos vagyok és nehezebben nyílok meg.Ha beszélni akarok egy lánnyal (akit kiszemelek) általában vagy levegőnek néz, vagy ha öszejön a randi nem lessz belőle semmi komoly.A lányokhoz mindig kedves barátságos vagyok, bókolok is de valamiért akkor se jön össze. Én olyan barátnőt akarok aki szeret, akit lehet szeretgetni,ölelni,csókolni stb .Nekem soha nem azért kell egy lány hogy kihasználjam. pont az ellenkezője.

baráti köröm van és eljárok velük "lógni" meg bulikba is, de mégis magányosan,egyedül érzem magam. min változtassak hogy felkeltsem egy csaj érdeklődését?

mit tegyek hogy végre összejöjjön?


2010. nov. 18. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

ha aranyosnak tartanak, az már régen rossz.


a nők a határozott, faszagyerekeket szeretik.

2010. nov. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne barátkozni akarj először. éreztesd, hogy férfi vagy, határozott és döntőképes. ha kell még egy picit egós is. az adja a sármot
2010. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nemjó módszer egózni ha az ember nem olyan, nehogymár ne mnagát adja. az a legfontosabb. és az h aranyos vagy nem aranyos. az aranyos nem mindig rossz jelző, az én párom is az, és már három éve együtt vagyunk. például nekem az aranyos srácok jobban bejönnek mint a helyesek:)17 évesen még nem maradtál le semmiről, ne görcsölj rá, és az előttem szólóval ellentétben nyugodtan közeledj hozzá barátkozva, de néha bókolva ahogyan te is írod, hogy azért érezze h a barátságon felül neked tetszik. aztán esetleg kísérd haza, vagy hívd el külön v nemtom, és menni fog nyugi:) csak figyeld a lány reakcióit is. pl ha sokszor a szemedbe néz, keresi a tekinteted, nem húzódik el ha közel ülsz hozzá, ha véletlenül megérinted hagyja. ilyenek. ezek jó jelek:)


21 L

2010. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit. 17 évesen nem várhatod el, hogy legyen több 5-6 éves kapcsolat a hátad mögött. Még csak most kezded el ezt az egészet.

Néha határozottabbnak kell lenni, mint amilyen alapból lennél, de szerintem alapvetően az őszinteség a kulcs. Exem az új kiszemeltjéről naponta legalább 5x-ször mondja, hogy aranyos.

2010. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ritka az ilyen fiú pl: én örülnék ha ilyen lenne a barátom én is keresem a páromat de valahogy én is el rontom sajna:( pedig akik ismerek aranyos rendes csajnak tartanak

17/L

2010. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerek helyet ismernek
2010. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

18:23 (17/L) van msned?:) szívesen megismerkednék veled :)

köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 18. 22:37
 8/8 A kérdező kommentje:
hátigen! azota eltellt 3 év, sokat tapasztaltam de minden megoldotott ami a kérdésben szerepelt. azota közel 1éves kapcsolatban vagyok, boldogságban! üdv mindenkinek
2013. aug. 18. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!