Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mit szólnátok ekkor?

Figyelt kérdés

Talán kicsit buta a kérdés, de elég kezdő vagyok. :S Szóval, mit szólnátok akkor, ha a pasi aki tetszik nektek (sokat nézitek, mosolyogtok rá) az iskolában egy szünetben odajönne hozzátok és egy rövidebb beszélgetés után (nem tahó vagy semmi ilyesmi) elkérné a telefonszámotokat, majd később ranidra hívna (mármint telefonon :) ) ?

(Nyilván ha van barátod akkor gondolj arra amikor nem volt)

Bónuszkérdés: 10 randiból (mármint különböző fiúkkal) általában hányszor jöttök össze az adott sráccal?


2010. nov. 17. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy elhívnak, erre nincs jó statisztika, ha tetszik a fiú akkor valószínűleg összejöttök, ha kiderül, hogy mégsem annyira jó akkor nem, mert azért hív randira, mert tetszel neki, tehát ne aggódj
2010. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

én ugrálnék örömömbennnnn!!!!!!!

szerintem mindenképp probáld meg ha biztos vagy benne hogy bejössz neki akkor pedig pláne! a lány nagyon boldog lesz.

és én ha mondjuk 10 fiu elhiv randira tapasztalat szerint 2-3 mal találkoznék, mostanában elég nagy igényeink vannak szerinetm:D

2010. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

bocsi hülye vagyok ez elözöt én irtam félre értettem:D

na szoval én pont ugyanebbena helyzetben vagyok hogy bejön nekem egy fiu és szemezünk meg minden és minden szünetben arra várok hogy leszolitson.

SZERINTEM ne várj ha tetszik akkor menj el vele randira egyszer megéri kiprobálni milyen vele kettesben lenni.

és már mopndtam én kb olyan 2-3 fiuval találkoznék.

2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még.

Én a fiú lennék :)

És a bónuszt pedig úgy kell érteni, hogy ha elmentek a sráccal ranidra, akkor ott mennyire valószínű, hogy összejöttök vagy mi szokott "közbejönni" egyáltalán?

2010. nov. 17. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
én boldog lennék, nagyon. :) probáldd meg, érdemes!:)
2010. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem fölösleges


1x mindennek vége haver

2010. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

próba csersznye

"Fájdalom nélkül nincs szerelem, mondta a nyuszi és átölelte a sünit"

2010. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pórba cseresznye.
2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki akkor eleve vissza fogja utasítani a randit, sőt, lehet még a számát se adja meg. Ha eljuttok a randiig sztem 90% h összejöttök.
2010. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem akarok ünneprontó lenni, de még mindig ott van a 10% és én pont abba kerültem csak én lány vagyok és a srác döntött úgy hogy ennyi...
2010. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!