Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez túl nyomulós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez túl nyomulós?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha a lány sokat bókol vagy túl nyomulósnak tartjátok? Segítsetek légyszi! Mit tegyek? Bókoljak annak aki tetszik vagy inkább maradjak nyugton és várjak arra h vki felfigyeljen rám?
2010. nov. 17. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint nem szeretem ha egy csaj nagyon nyomul , egyúttal bele erőszakol egy kapcsolatba mert az idővel meglátszik hogy én nem akartam igazan belemenni,egy dolog felhívni magadra a figyelmet és másik dolog nyomulni ami mar sokk.
2010. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne nyomulj csak néha eressz el egy bókot mert úgy észreveszi hogy bejön neked
2010. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szóval ha ő bókol és én mondom neki, hogy köszönöm nagyon édes/kedves vagy akkor az nem rossz?

2010. nov. 17. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Na szóval!


A lényeg az,hogy pár kedves szó,dicséret minden pasinak jól esik,de vigyáz hogy ne ess túlzásokba,

mert könnyen elijesztheted őket!

Dicsérd meg a haját,vagy a szemét a srácnak,de ne legyél nyomulós.Az első randijaimnál én is elkövettem ezt a hibát,aztán visszább vettem.

Nem kell h lássák rajtad h mennyire el vagy ájulva,mert a pasik szeretnek harcolni egy nő kegyeiért!

Higgy nekem,a legtöbb pasi ilyen.

2010. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú is akar valamit akkor bkolj neki mértékkel : )

és tényleg szeretjük ha kell harcolni valakiért de azért jól esik ha érezzük hogy nem esélytelen a dolog : )


15/f

2010. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?:P
2010. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mértékkel... ne látszódjon rajtad hogy nagyon fugáznád a kiszemelt illetőt, mivel én pl egyáltalán nem értékelem ha csak úgy az ölembe hullik egy csaj... főleg ha nem szép.

de lehetnek kivételek, pl ha nagyon tetszik nekemis a csaj

2010. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Akkor szerintem visszaveszek a lendületemből, mert talán egy kicsit túl lőttem :S :D

2010. nov. 18. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Eressz el egy párat finoman, aztán hesszeld a hatást. Ha viszonozza és bejössz neki akkor sem kell túlzásba vinni mert könnyűvérűnek sem jó tűnni. Ha meg nem tetszik neki akkor... ez van. :D
2010. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszii :P
2010. nov. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!