Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre van meg remeny vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van meg remeny vagy sem?

Figyelt kérdés
Regen tetszettem egy fiunak (kb1 eve) es en most szeretnek osszejonni vele. Meg is teszek majd ezert mindent. De szerintetek az lehetseges hogy egy ev utan ujra belem szeressen?? Legyszi ertelmes valaszokat....
2010. nov. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges.
2010. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg akkor 0%, ha megpróbálod akkor lesz 50% esélyed. a 0 minden nagyobb és ha nem próbálod meg, sose fogod tudni, hogy volt e.
2010. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nincs barátnője, akkor hajrá!
2010. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ha van baratnoje? Mert mivelh egy helyen sulizunk egyszer lattam egy csajt olelgetni. 2 baratnom(akik soha nem akartak meg nekem jot) azt mondtak hogy van neki baratnoje. Most tegyuk fel ha van neki es en beprobalkozok nala az nem ciki? Ugy ertem nem fog mashogy ramnezni emiatt??
2010. nov. 17. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
hátő azt kéne megtudni hogy tényleg van-e, mert ha szeretik egymást, akkor nemkéne tönkretenni a kapcsolatukat, vagy bepróbálkozni (szerintem)
2010. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!