Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szereljem le, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereljem le, folyton zaklat?

Figyelt kérdés

L/21 vagyok. a fősulin van egy ilyen macsó, kigyúrt pasi, mondjuk helyes, csak az a baj hogy minden lányt meg akar fektetni :S nagyon sok pletykát lehet hallani érintettektől is hogy összejön valakivel, megjátsza hogy szereti vesz neki ezt azt és amikor eljut odáig hogy megfekteti utána kidobja, és ezt a pasi folyamatosan eljátsza. most úgy érzem engem akar :S ezelőtt bnőmmel álltunk suli előtt és rámnézett és kidugta a nyelvét és mozgatta meg nyalta a szája szélét közben rámnézett meg kacsingatott meg ilyenek, majd leesett az állam hogy miket csinál az a pasi :S amikor egyik nap egyedül mentem haza odajött mellém és aztmondja:

-szia drágám, szerintem mi ugyanarra megyünk.

én meg: - nemhiszem, én nem megyek a pi.csába.

aztán otthagytam és beszólt hogy úgyis meg fog kapni mert hogy ő minden lányt megkap. most mit csináljak, folyton kifelé bámulok az ablakon van hogy a közelben áll, nem akar lekopni, már az is eszembe jutott hogy megerőszakolhta, én kinézem belőle :S mit csináljak?


2010. nov. 17. 12:04
 1/9 Timi: ) ***** válasza:
89%

Hú én is félnék az biztos,úgy próbálnám megoldani a helyzetet,hogy nem igazán mennék egyedül sehová,esetleg egy kedves ismerősöd pl.haverra gondolok(fiú) aki elkísérne suli után haza vagy ilyesmire gondolok,vagy barátnő.A lényeg,hogy ne legyél magadba,ha félsz és nem tesz a pasi semmit amiért feljelenthetnéd" akkor ezt a megoldást tudom ajánlani.Próbálj rá se nézni,se nem beszólogatni,mert akkor csak még jobban felcukkolod!

A legjobbakat!

23/L

2010. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

hát ez iszonyat jó szöveg, ahogyan leszerelted. :D mindjárt sírok a nevetéstől.

amúgy nem tudsz mit tenni szerintem. ha ennyire májernek érzi magát, hát érezze. tőled nem kap semmit, ezt egy idő után úgyis felfogja majd. csinálj úgy, minta nem is létezne. ha látja hogy nézed, akkor azt hiszi, hogy van esélye.

2010. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha "helyes"nek tartod, akkor ugyis hagyod neki ey ido utan, a nok mar csak ilyenek...

Talalj vmit benne ami taszit, mittudomen kajla ful, gorbe orr, vizenyos szem, es koncentralj erre (milyen butan nez, idetlenul all) stb, hogy a vonzalom kivesszen.

Egy ilyen pasasnak van rutinja, es egybol megerzi messzirol is ha bejon neked, es amint szagot fog nem all le. Ha mela undort kap visszajelzesul, es ezt belul komolyan is igy gondolod, nem csak kifele mutatod, akkor viszont odebb fog allni.

2010. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
látod, baz*meg, ez már zaklatás... én meg azzal a lánnyal 2x akartam találkozni, akivel kavartam, és fel lettem jelentve... áááá...
2010. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Tökönrúgást, sokkolót! Persze csak ha tényleg nyomul.


Majd írsz, ha van fejlemény? ^^

2010. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én vetetnék magamnak pár értékes holmit, aztán mehetne anélkül, hogy hozzám érhetett volna.
2010. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
mond azt hg hüvelygombád van, attól csak el megy tőled a kedve
2010. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Feküdj le vele és utána lekopik magától is.:D
2010. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%

szerintem a sokkoló jó ötlet XD.

DE én kihasználnám a lehetőséget és vetess vele drága cuccokat aztán dobd ki XD

még 1 jó tipp: a tökét célozd!!!!!!!!

2010. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!