Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért hanyagol mert hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hanyagol mert hűséges vagy mert én csak akkor kellek, ha nincs más?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és nyáron észrevettem, hogy tetszem egy 19 éves srácnak, de visszafogott volt, nem nyomult, volt barátnője. Kb egy hónapja viszont szakítottak, majd felvett msn-re, el kezdett nyomulni, tök aranyos volt, nahh mondom végre egy olyan pasi, aki tetszik is, csak közben a csajszi visszakönyörögte magát, újra összejöttek, s azóta a srác nem nagyon keres, beszélni is csak ritkán jön oda. Nem azt akarom, hogy a barátnője mellett velem kavarjon, hanem csak esetleg beszélgetni vagy jobban megismerni egymást más oldalról is. Az egyik közös ismerősünk, azt mondta, hogy azért távolságtartó velem, mert ugye "nem szabad csajoznia". Egy barátnőm szerint viszont a srác mindig odamegy ahol nagyobb esélyt lát, ha van barátnője akkor jó az, ha nincs akkor meg szalad hozzám...

Szerintetek melyik lehet igaz? Én már nem tudok dönteni...azért sem, mert ez a barátnőm nem mindig akart nekem jót, s már nem tudom reálisan látni a dolgokat.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. nov. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
azért
2010. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a tartalékja. Ha nincs ló jó a szamár is alapon....


Én hagynám a fenébe a te helyedben....

2010. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uhhh sztem hagyd a fenébe. Ilyen pasi nem éri meg.
2010. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem meg fontosabb a barátnő. én is ebben a helyzetben vagyok, van egy fiú kölcsönösek az érzelmek köztünk viszont van barátnője. és hiába tudom hogy velem akar lenni és én is vele, akkor is mindig mondom hogy a barátnőjével legyen. amíg a csaj is a képben van mi csak barátok vagyunk. majd egy idő után valaki kiszáll a képből: vagy a csaj vagy én. majd meglátjuk mi lesz "holnap":)

L

2010. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd a szívedre a kezed, mert szerintem tudod, hogy ez így normális. Nem akar a csaja mellett kavarni, mert valószinű, hogy szereti. Ha esetleg mégis kikerülne egyszer a képből a barátnője, legalább tudod, hogy mire számíthatsz tőle.:)
2010. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!