Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha 16 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 16 évesen egy gyereknek bajusza van? Csajok gáz vagy bejön az ha kicsit már férfias?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik csaj szerint sem felnőttes az első bajusz. Szedd le, egyáltalán nem kell naponta borotválni utána. Én már évek óta borotválkozom, de most 19 évesen is csak heti kétszer kell, régebben még ritkábban elég volt. Amúgy 5 perc kb egy borotválkozás, nehogy már megártson.
2010. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Minden tizenéves srác azt hiszi, hogy a pár szőrszál milyen férfias. Pedig nem. Észre sem lehet venni.
2010. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Hát,a hugomnak van egy osztálytársa,aki 13éves,és már bajusza van..sőt,ismerek egy olyan 12 éves srácot akinek ugyancsak,és mutál is elég rendesen.és nem cigányok..szóval semmi gáz...Meg ha már 16 évesen van,az teljesen normális.
2010. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bejön, ha nem ilyen erőtlen szálak. Nekem is olyan volt. Én borotváltam és megerősödött elég szépen.

Szerintem szedd le. Később növeszd meg.

2010. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hááát nem tanácsos bajusz
2010. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igénytelen A BAJUSZ.MEG MINDEN....NAON TASZITO TUD LENNI FÖLEG AZ ELSŐ KIS PIHÉS BAJUSZKA...

ENNYIRE IGÉNTELEN VAGY HOGY NINCS IDŐD ANYIT MAGADRA SZÁNNI,HOGY HETENTE MEGBOROTVÁLKOZZ???16ÉVESEN...EZ LENNE A MINIMUM

2010. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
gáz :D L/15
2010. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy elég lesz havonta borotválkoznod még az elején. :)
2010. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

haver, borotválkozz le, 16évessen.. biztos szebb lesz tőle az arcod is, jobban befogsz jönni a csajoknak :D

v másnem csipesszel szedd ki, de az fájni fog. és ne félj, nem fog annyira nagyon megerősödni, nekem 2 hetente kell borotválkoznom, és kb 1.5-2 éve kezdtem el először. szóval 18 éves korodra kell rendszeressen, ami 3 percből áll.. ennyit adj magadra. remélem segítettem :)

üdv. 16/f

2010. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!