Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dagi gyereknek milyen esélyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagi gyereknek milyen esélyei vannak?

Figyelt kérdés
nem vagyok az de érdekel mások véleménye
2011. júl. 29. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mihez, az élethez? Ahhoz sok.

Küldj képet.

2011. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Csúnya lányoknál minden esélyük megvan.
2011. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam :D
2011. júl. 29. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya lányoknál sincs.
2011. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is tetszhet valakinek. Ugyanúgy, ahogy a dundi lányok is megtalálják a párjukat. El kell fogadni, van aki a túlsúlyosokat szereti.
2011. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem most duci barátom van. Nagyon szeretem,jól néz ki, helyes, és édes hogy dundi. Nagyon kedves és engem megfogott.Már több éve együtt vagyunk. próbálkozott több helyes srác is nálam(kosarasok, focista,sőt egy modellfiú is), de én Őt válsztottam, mert Őt szeretem. Nem a testalkat számít. Attól még hogy duci nagyon jól néz ki, szép szemei vannak, helyes és ad magára. Lényeg hogy a külső stílusoddal és a belsőddel nyűgözd le a lányokat;) Persze ne úgy hogy én vagyok a király és minden csaj engem akar. Sokkal több lánynak jön be ha kicsit huncut vagy kicsit menő, de tiszteled a Nőket. Ez a lényeg.
2011. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat: 6-ból 5-ször egyből jött, hogy "bocs, aranyos vagy, de nem", 1-szer pedig volt szerencsém 1 hónapig...., hogy is mondjam, "ismerkedni", de mint utólag kiderült, túl félénk voltam a lányhoz, ezért szétmentünk.

Nem sok esélye van, főleg, ha önbizalomhiánya van, de ez bennünk alapból bennünk van.

2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kevesebb esélye van minden téren, hisz ép testben ép lélek. Az öngyűlölet még rétesz egy lapáttal. Viszont az ellentétje a fogadd el magad így, mert így vagy tökéletes, az is hazugság! Ha valaki mondja, hogy aranyos vagy így kövéren, fogadd el magad, az részben igaz. Nem azért szeretünk valakit elsősorban, mert sovány vagy kövér. Viszont nagy probléma egy IDEGEN kövért elviseni. Izzadnak, büdösek, a repülőn elfoglalják az én ülőhelyemet, soroljam? Szóval én azt tanácsolom, hogy kövér fogadja el, hogy van ez a problémája, ne gyűlölje magát, örüljön, hogy etől független jól működő teste van. És ezután tegyen a rossz szokásai ellen. Valószínű az a gond, hogy sokat eszik, mégpedig nem azért mert éhes, hanem a kaja ad neki valami olyan pluszt, amit nem szabadna adnia! Kövér gyerekből kövér felnőtt várható. Fiatalon nem ér el sikereken nem csak a sportban, hanem egyszerű játékokban sem, legfeljebb otthon játszik, vagy ír erre az oldalra :).
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!