Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hellppp! ¨megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellppp! ¨megismertem egy pasit a facebookon. A kerdesem az, miert fel a skypon törtenö beszelgetestöl?

Figyelt kérdés
amugy ö olszorszagban el...3 honapja beszelünk... fel felvallalni az igazi arcat !! de miert ????
2010. nov. 16. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

hááát én sem akarnék skypen beszélgetni idegen lányokkal, de amúgy MSNen sem, sokkal inkább élőben, hamár randiról, ismerkedésről van szó. Én azért nem beszélgetnék skypon, mert itt a kicsi lakásban szülők látnák stb.


Egyébként azzal, hogy 2000 barátja van, szerintem egy nem létező fake kamú az egész

2010. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hol tudnek utana olvasni, ennek az amerikai remtörtenetnek ??
2010. nov. 16. 01:05
 13/16 anonim ***** válasza:

2000 "barátja" van és szóba mertél állni vele?

Szereted a veszélyt, az biztos. Nem irigyellek, ha majd esetleg találkozol vele. Nem akarsz te nagyon hosszú életű lenni, azt látom.

2010. nov. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sztem csak jol átbassza a fejed és unatkozik otthon mert már unja a recskázást és valamivel kell szorakoznia.
2010. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,sztem ne nagyon tartsd vele továbbiakban a kapcsolatot.

1.Facebook-on nem szoktak igazakat kiírni.

2.Ha igazat is mond.Ő Olaszban lakik,szval mind1 is leenne.


Amugy láttál róla már fényképet??

mert ha nem,akkor az is lehet,hogy csunya,de te tetszel neki,és nem akarja azt,hogy többet ne beszéljetek.

Na puszii.:)

2010. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért mert egy 40éves 120kilós szőrös hátú pedofil állat!!

Ha meghív mindenképp menj ki hozzá!!

2010. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!