Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz csajom ha mindig számítóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz csajom ha mindig számítógépezek?

Figyelt kérdés
18f vagyok és van hogy 4 órától éjfélig... Hétvégén meg egész nap :S Mit tegyek? Hova menjek csajozni? Utca, park, kávézó jó ilyenekre, mert sajna nincs a baráti körömben olyan lány aki bejönne :S És szeretek sajnos gépezni:(
2010. nov. 14. 20:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Lesz csajom ha mindig számítógépezek?"


Attól függ, mire használod.


Ha programozol vele, vagy regényeket írsz a szövegszerkesztőben, netán makroökonómiai szimulációkkal játszol, akkor a kockaságod ki fog fizetődni legkésőbb akkor, amikor informatikus vagy író vagy közgazdász leszel. Akkor pedig, ha híres vagy gazdag vagy mindkettő leszel, akkor akármilyen nyomorék vagy, lesz nőd.


Ha játszol a számítógéppel, akkor kb. a második létező legalantasabb dologra fecsérled az idődet, amire lehet (az első a tévénézés). A számítógépes játék semmilyen képességedet nem fejleszti, nem leszel tőle okos, és még élettapasztalatot se gyűjtesz. Az átkockult éveid nyomtalanul el fognak tűnni az emlékezetedből, fogalmad sem lesz, mit csináltál ezekben az években, nem lesznek emlékeid.


Vedd észre, hogy a számítógépfüggőség betegség, mégpedig súlyos betegség, mert megfoszt az életedtől. Kb. annyi életed van most, mint egy súlyosan rokkant embernek.


Az első lépés, hogy ha nem bírsz elszakadni a komputeredtől, akkor is valami jó célra használd. Kezdj el pl. programozni.


Még csak 18 éves vagy, még alakul a személyiséged, még tudsz változtatni, még nem maradtál le semmiről. De most már ideje továbblépni.


Kérdés: mennyire félsz a nőktől. Ha nem félsz tőlük, akkor egyszerűen elhatározod, hogy holnaptól más lesz minden, és leszólítasz, megszólítasz akárkit, aki kicsit is tetszik, beleesik az 'elfogadható' kategóriába.


Ismerkedni mindenhol lehet, csak a feltételek eltérők. Tehát mások az utca, a kávéház, a kocsma, a diszkó, a könyvtár, az egyetem, a tanfolyam, a sportklub, a koncert stb. tulajdonságai ismerkedés szempontjából, ezért nincs általános szabály arra, hogyan kell nekikezdeni. Szerintem a diszkó nem ideális, mert abból vagy egyéjszakás kaland lesz, vagy nagy semmi, a kocsma sem ideális, mert ott mindenki részeg. A kávéház kicsit kemény dió, de jobb az emberanyag; a legkönnyebb az ismerkedés tanfolyamokon, sportklubokban, koncerteken (főleg szabadtéri), és ha az intellektuális típusú nőkre hajtasz (vigyázat: magas fenntartási költségek!), akkor a kiállításmegnyitók és alternatív koncertek, meg a könyvtári olvasótermek bizonyos részei az ideális helyszínek.

2010. nov. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek! :)
2010. nov. 16. 17:26
 23/29 anonim ***** válasza:
öö. Van 1-2 cod-os csaj ;D Én még amikor ilyen kockacica korszakom volt jártam pár olyan sráccal, akiket netről ismertem meg ;)
2010. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
én is cod ozok régen kocka voltam de leálltam de most is játszom csak napi 1-2 órát (elég az) lehet nem te leszel a legerősebb a játékban ! viszont egyszer ezt is megunod és hiába voltál te a legjobb most már semmit nem érsz vele ! tényleg meny ki ide oda és ne tedd le a játékot mert úgyis hiányozni fog hanem kevesebb időt szány rá
2010. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én is COD 6 ozok, ne gáz, nagyon jó játék, amúgy szerintem csak menj el valahova, akárhova, lesznek jó lányok, csak utcán ne, mert akkor lehet, hogy siet valahova vagy valami más dolga van
2010. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 00:28


Jó hogy az oktat ki ezügyben valakit aki éjszaka is gépezik. Egy nemkocka szerinted mikor fog éjszaka is gépezni?


Amúgy tényleg az a megoldás, hogy néha eljársz valahova, tudom hogy nem könnyű, mert a kockáknak általában a való életben kevés a barátjuk, de aki van azokkal menj :)

Kapd el a fonalat, és ha megvan el ne engedd. (remélem érted hogy értem)

2010. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Itt persze rögtön felvetődik az a kérdés, hogy az, aki már ott tart, hogy egyetlen barátja sincs, az hova menjen, hogy tud kizökkenni ebből.
2010. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

lesz. tapasztalat. 3 évet játszottam egy fordított parabola erősségben egy játékkal, ott megismertem egy lányt. találkoztunk, aztán elvesztettem a szüzességem.


a másik, majd később jössz rá, hogy a világon a legdrágább az időd. és te elb*szod. deha ezen túlmész, még egy egész nyáriszünetet végig kockulsz, majd utána rájössz milyen szánalmas voltál, mennyi mindent kihagytál. de cserébe nem fog lekötni semmilyen játék.

2010. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha már kockulsz csinálj valami hasznosat. Ja, és csajozni tényleg akárhol lehet, de a legjobb kapcsolatok akkor is véletlenül születnek.


Viszont ahhoz, hogy jobban érezd magad, mozdulj el a pc elől. Tedd le a codot. Megvár. Járj el erre-arra otthonról, menj el szórakozni.


Tudod, a világon mindent lehet pótolni. Kivéve az elvesztegetett időt.

2010. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!