Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz csajom ha mindig számítóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz csajom ha mindig számítógépezek?

Figyelt kérdés
18f vagyok és van hogy 4 órától éjfélig... Hétvégén meg egész nap :S Mit tegyek? Hova menjek csajozni? Utca, park, kávézó jó ilyenekre, mert sajna nincs a baráti körömben olyan lány aki bejönne :S És szeretek sajnos gépezni:(
2010. nov. 14. 20:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Rengeteg MMORPG játék van, ott tudsz ismerkedni, és egészen biztos hogy életre szóló szerelmek köttetnek. Nincs mitől félj. Virtuálisan is lehet szeretkezni. Ugyanazzal az élvezettel jár. Fölösleges elmozdulni a gép elől.
2010. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azt tudom de hogyan kezdeményezzek nehéz szitukban pl utca?
2010. nov. 14. 20:58
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem kell bántani :'( megvan a bajom így is :@
2010. nov. 14. 20:58
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha elég rendes lányt szeretnél akkor ajánlatos a könyvtárakba benézni ott biztos talász.
2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Jólvan. Az a baj ha van csajom nem játszok annyit akkor nem érdekel annyira, de most ... :(
2010. nov. 14. 21:02
 16/29 anonim ***** válasza:
v szeg haverom is ilyen lesz azért rugok mindig bele 1 et 1 et a gépébe amikor arra járok hátha v mi elromlik benne és kimozdul végre:D menj el netkávézóba ott ülj 4-éjfélig biztos találkozol valakivel!:D
2010. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha nem lépsz, akkor nem lesz nőd, tényleg így van.

Sőt, nem csak nőd nem lesz, de normális életed sem.

2010. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Na figyelj kocka!


Én nem kertelek neked, leírom a igazat. Lehet hogy tökéletesen mellélövök ezzel, de lehet hogy igazam van.

Amikor elkezdtél gépezni, még nem voltál kocka, voltak normális emberek az életedben, stb. De ez megváltozott, mert vettél egy jó gépet, vagy rászoktattak valami pattanásos képű kövér g**cik a gépezésre. Azóta napi 20órákat játszol vagy napokat kockulsz. Ez ellen csak az az egy út jó, ha valahogy sikerül leszoktatnod magad a gépezésről maximum napi 5 órára. Ha ez sikerül, érezni fogod, hogy unatkozol. A géphez akarsz menni. Ne tedd!

Menj el a haverokkal szórakozni! Nincs olyan haverod?? Biztosan akad egy pár. Ha nem sok de egy biztosan. Akkor vele menj el discoba, vagy moziba, kocsmába, gurítsatok le pár sört, nézzetek meccset, szervezz bulit, vagy valami csinálj. Ahogy egyre több közösségi dologban részt veszel, úgy les egyre több ismerősöd, akik közt talán megleled azt, akit majd felszedhetsz. Ha van akaraterőd, és bátorságod, leszoksz a gépről, és egyből sokkal jobb életed lesz!

2010. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
én annó a gépemet is eladtam, miután lett barátnőm..
2010. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szeva!

00:28 mondandóját szeretném megerősíteni. Együtt érzek veled, mert egy időben én is olyasmi voltam mint te (bár azért ennyire nem durván, én akkor is eljárogattam társaságba, de amikor otthon voltam, kb folyton gépeztem). Aztán érezni kezdtem, hogy hiába kapcsolja ki a tudatomat a gép, ettől én még nem vagyok boldog. Nem érzem teljesnek az életem. Nem csak a barátnő kérdés miatt, hanem úgy egyáltalán, úgy éreztem, improduktív életet élek. És tudod mi lett? Vettem egy gitárt, megtanultam játszani rajta. Aztán lett zenekarom, egy rakás helyen felléptünk, tovább nem ecsetelem. A lényeg, hogy megváltozott az életem, mert hajlandó voltam felemelni végre a seggemet és valami értelmes dologgal foglalkozni.

Úgyhogy csak ezt tudom tanácsolni neked is. Nem azt mondom hogy te is vegyél gitárt (bár ha van hozzá kedved, akár azt is megteheted), csak hogy keress valami olyan elfoglaltságot, ami szintén le tud kötni, és aminek van is valami haszna/értelme. Meglátod, nem fogod megbánni.

A barátnő kérdésről pedig; nyilvánvaló, hogy a lányokat azok a srácok érdeklik, akik érdekes dolgokkal foglalkoznak, jók valamiben, jófejek, aktívak, és nyilván aki egész nap a gép előtt ül, az kevéssé lesz vonzó számukra.

Na, hopp, és irány csinálni valami újat! :)

2010. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!