Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg a lányról, hogy gazdag-e?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy lány, de nem merek lépni mert komplexusaim vannak. Ugyanis én nem vagyok valami gazdag, teljesen átlagos család vagyunk, viszont ez a lány (a ruhái és az iskolája alapján) nekem gazdagnak tűnik. És azt nem szeretném, ha a lány gazdagabb lenne nálam, mert az azért gáz. Valahogy ki szeretném deríteni, hogy gazdag-e a lány, de nem igazán tudom, hogy hogyan. Segítsetek pls! Annyit tudok róla eddig, h bérházban laknak és van egy Suzukijuk. (de ez sem biztos)
2010. nov. 14. 20:35
 1/8 Moszuke ***** válasza:
szerintem az energiákat amit abba fektetsz, hogy megtudd milyen gazdag fektesd abba, hogy legyőzd ezt a fura "komplexusod"
2010. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bérház és Suzuki(Swift gondolom) ált. nem utal miliomosi tulajdonságokra, szal legyél már tök*s és vállald be.
2010. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem biztos, h Suzukijuk van és az sem, hogy bérházban laknak. De 1x láttam az anyukájával a boltban és akkor megjegyeztem az anyukája arcát. Aztán a nyári szünetben láttam az anyukáját egy suzukiban (alto)az előtt a bérház előtt, ahol elvileg laknak. Ebből kombináltam össze.


De egyébként válaszoljatok már a kérdésre, hogy hogyan tudhatnám meg, hogy gazdagok-e?!

2010. nov. 14. 20:53
 4/8 Moszuke ***** válasza:
de te kajak gyökér vagy?..
2010. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de kicsit beteg vagy.

Ne foglalkozz azzal, hogy gazdag-, hanem azzal, hogy miért zavar, ha gazdag.

2010. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, h vkinek jók a ruhái, csak látszat. Vegyük pl. engem, és a barátnőmet. Bnőmék szintén bérházban laknak + Suzuki, mi családiban+Merci. Neki csupa adidas, nike cucca van, nekem kínai, és mégis, mi vagyunk a gazdagabbak, csak nem vagyunk divatb*zik. A kettő nem u.az. Lehet, h a csaj családja mindent a szép ruhákra költ, aztán nem tudnak se nyaralni menni, se semmi. Ez alapján nem lehet nagyon kiszűrni. Kérdezz meg óvatosan egy közös ismerősötöket.
2010. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem mindegy, milyen? ha a gazdag pasikra bukik, úgyis semmi esélyed. ha meg nem érdekli, akkor mit számít? majd kiderül, de a végeredmény ellen nem tehetsz semmit...

am az én barátomnak is volt ilyen komplexusa... azt hitte, hogy tele vagyok pénzzel, mert szerinte milyen menő ruháim voltak... aha, kínai volt mind, úgy vettem a leárazásokon, csak tényleg mind jól néz ki :) aztán kiderült, hogy ő otthon lakik, él, ahogy tud, nekem meg alig futja az ösztöndíjamból az albérletre... szal ha megyünk valahova, akkor is ő fizeti, nekem már nem marad miből, ha kifizettem a lakbért... ennyit a ruhákról :D

2010. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen márkájú cuccai vannak? Abból már letudod szűrni ha hol vásárolnak itthon vagy külföldön.
2010. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!