Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek a suliban raj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek a suliban raj csávó? :D

Figyelt kérdés
Mikor néznek meg a csajok?
2010. nov. 14. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább sehogy

Túlzás nélkül szép csaj vagyok, de a rajoktól hányok:D

2010. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok raj mégis megnéznek:P nah próbálj utánozni:D sok sikert xD
2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első egoista. Amúgy nem kell "rajnak" lenned, mert az hülyeség meg cigányos is. Ha jóképű vagy, akkor be fogsz jönni a lányoknak visszafogottan is. Ha nem, akkor meg úgyis csak barátnak leszel jó.
2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Atléta, szoli, fux, cigány akcentus, + 1 adag raj vér.
2010. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok egoista,csak tisztában vagyok az adottságaimmal:D

Viccen kívül.Miért írtam volna, hogy csúnya vagyok és hányok a rajoktól, ha egyszer szerencsére nem yetinek születtem?:)

2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező eleve cigány. Tehát miről is beszélünk?
2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem az tesz egoistává, hogy szépnek érzed magad, hanem a stílus amivel ezt más emberek tudomására adod. De mindegy, ez most nem személyiségfejlesztő óra.
2010. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha raj akarsz lenni, akkor csak gázzá teszed magad. Keress valami különleges extrém sportot, vegyél egyenes szárú nacit, jópofa pólót, deszkás cipőt, vágass divatos hajat és kész vagy
2010. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!