Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura szituáció a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura szituáció a suliban. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok. Van egy párom 3 éve nagyon szeretem.Mostanában viszont nem vagyunk olyan jóban. Az iskolában az egyik férfi tanárom,nagyon szemét volt egész 9.ben.,de ujabb év kezdődőtt megváltozott nagyon rendes meg kedves.Szeretem mint havert,msnen mindig beszélünk,és...sajnos ő többet is akarna. Felhív telefonon napiszinten,aztán msnen rámir napiszinten,és célozgat,elég keményem rám van állva.Elhívott egy találkára is sulin kívül.Találkoznék vele mint egy baráttal,de ha ő többet akar vagy valami tök gáz. Mert szeretem jófej.Csak suliban is mindig zavarba jövök ha ott van meg mostanában kivételez is velem kicsit...meg stb....

Mit kéne tennem?!

Barátom ennek nem örülne.Szivem szerint találkoznék a tanárral,megbeszélni legalább azt hogy nem lesz semmi amúgysem, reménytelen,mondjuk tudja hogy van barátom...

de félő hogy közeledni fog,vagy nem tudom. Szoval segítség kell SÜRGŐSEN!!!


Előre is köszönöm:)


2009. okt. 9. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe nem tanácsos belebonyolódni, mert ha nem úgy sül el, akkor biztosan szemétkedni fog veled a suliban. Inkább tisztázd le vele, hogy nem akarsz tobbet mint barátság 17/L
2009. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem undorító,amit a tanár művel.Mennyire lehet erkölcsös,ha a 16 éves diákját akarja elcsábítani?

Én a helyedben elmenteném msn-en azokat a kompromittáló beszélgetéseket és sakkban tartanám :P Ha már úgyis szemét volt veled...Az az újabb év meg csak 1 hónapja tart.

2009. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az a tanár?:D Amúgy szerintem tegyél úgy mintha nem értenéd mit akar, mert ha lerázod, akkor megint szemét lesz veled...
2009. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem se menj bele. mondd meg neki h mint haver oké, de állítson kicsit magán. egyébként is van barátod. meg gondolj arra is h ha esetleg meglátnak vele együtt azon a randin a suliból valaki, elég csúnya pletykák terjedhetnek el, főleg ha kivételez is veled, lehet h másnak is feltűnt már vmi apróság, és ez sokat dobna rajta.
2009. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a tanár nem azért rendes meg kedves meg kivételez, mert "haver", hanem beléd van zúgva. Mármost létezik tanár-diák szerelem, és én nem is ítélem ez ezt zsigerből, de itt nem erről van szó. Ez a férfi úgy nyomul rád, hogy közben barátod van, ez már simán zaklatás kategória. Nem tanárhoz méltó dolog.


Hogy mit tegyél? Állítsd le sürgősen, mondd meg neki, hogy nem érdeklődsz iránta "úgy", és ki van zárva, hogy köztetek bármi történjen, úgyhogy felejtsen el nyugodtan. Határozottnak kell lenni, különben lehet, tovább fog nyomulni! Ha nem mersz vele egyedül találkozni, vidd a barátodat is, úgy csak érteni fog a szóból.


Ha ezek után se hagyja abba, akkor fenyegesd meg, hogy jelented a dolgot az igazgatónak. Ha ezután sem áll le, vagy megpróbál bosszút állni az elutasítás miatt (pl. ahogy eddig kivételezett veled, úgy ezután pikkelhet is rád), akkor lehet érdemes beváltani a fenyegetést. Erre az esetre jó, ha van a kezedben valami, amivel igazolhatod, hogy nyomult rád a tanár úr. A legtöbb mai telefonban van hívásrögzítés és diktafon funkció, ezeket használhatod telefonos és személyes beszélgetések rögzítésére.


Remélem, nem ijesztettelek meg :) Valószínűleg csak elszaladt a ló az ipsével kicsit, és le fog állni azonnal, amint egyértelművé teszed, hogy nem lehet köztetek semmi. De mostanában olyan emberek kerülnek a tanári pályára, hogy ijesztő. A zaklatás pedig nagyon komoly dolog.

2009. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.azóta sikerült "koppintanom" nagyjából:/
2009. dec. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!