Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ezt akkor csináljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ezt akkor csináljátok, ha tetszik a lány, de féltek, vagy ha vissza akarjátok utasítani?

Figyelt kérdés
nem tudom mit érez. egyszer nagyon kedves, elhív ide-oda, máskor meg mintha idegenek lennénk. egy társaságba járunk. néha mondja, h majd menjünk együtt görkorizni(mikor mesélem, h h szeretek) máskor meg mintha direkt kerülne és egymáshoz sem szólunk..ez mi? nekem kéne lépnem?fél, vagy megérezte, h nekem tetszik, és úgy akarja a tudtomra adni, h nem akar semmit, h elkerül..
2010. nov. 14. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam elkerülni, ha valaki tetszik :)
2010. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, úgyhogy valószinű mégse jössz beneki
2010. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj te valamit, pl. hívd el valahová. Ha bizonytalan, akkor ez megerősítés a számára. Ha még ezután is bizonytalan, akkor valószínű nem akar semmit.
2010. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért hív el programokra?
2010. nov. 14. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül barátnője? Lehet hogy van neki, érzi hogy tetszik neked, és ezért kerül téged. Vagy nincs neki, és akkor lehet hogy egyszerűen nem jössz be neki.

Én nem kerülném azt a lányt akinek tetszem és nekem is tetszik. Esetleg akkor, ha van barátnőm és a másik lánytól nem akarok semmit.

2010. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elhívott a focimeccsére, és el is mentem...ebből azt gondoltam, h azért van valami..
2010. nov. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!