Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lány vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány vagy ez nagy igény lenne?

Figyelt kérdés

Vidéken merre kellene ismerkedni,hogy ilyen nőt találjak?Vagy ez sok igény?


-ne legyen magasabb nálam(172cm)

-nagyon okos legyen

-hűséges legyen

-előny ha nagyon göndör,hullámos a haja

-ne lakjon a világ túlsó végén


Ugye mint átlagos ember dolgozok 8órát és elég sok hétvégén meg egyetemen tanítanak.Így kevés szabadidőben merre kellene ismerkedni?Tapasztalatom,hogy szórakozóhelyeken meg neten csak szex kapcsit lehet találni :(

Az ilyen divat trendi és semmihez se értő vihogó csajoktól meg a hideg kiráz :(

Aki meg bejön vagy a világ végén lakik vagy több éve van pasija, mert ismerem régóta...

Ennyire csak kinézetre mennek a mai fiatalok?Mert szánalmasnak tartom,hogy motorral egy kis gumifüst meg egykerék a szórakozóhely elött és sok vihogós csaj már cumizásra kész de sehol egy értelmes nő.



Ötlet?


Magukat értelmesnek tartó lányok válaszát várnám,hogy ők merre ismerkednek?Plázákba meg ilyen helyre alapból nem megyek,mert utálom a multikat!


2010. nov. 13. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
leszbikus bulikban
2010. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
a nők nem okosak (persze biztos jöttök majd hogy szexista barom de tudjátok jól hogy a nőt nem okosságáért szeretik)
2010. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen biztos találnál az 3. és az utolsó pontnak megfelelőt,és miután összejöttetek akkor meg néha néha csak óvatosan elhinted,hogy milyen jól nézne ki göndör hajjal ;)
2010. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az öt felsorolásból az első 4nek megfelelek, az ötödiknek nem tudom, mivel nem írtad, merre laksz.

Viszont ami megint nem derül ki, hogy hány éves vagy. 20 körülinek tippellek, a leírtak alapján. Én csak 15 vagyok. Koromból fakadóan én még nem nagyon járok el bulizni, bár volt már rá példa.

A lényeg, hogy vannak ilyen lányok, annyira nem nagy az elvárásod...

2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudhatjuk, kik élnek arrafelé, amerre te laksz.

Rám azt hiszem, a göndör haon kívül illik a többi.

Hogy hol ismertem meg az eddigi barátaimat?

Volt, akit az iskolából.

Volt, akit a kollégiumból (ő a jelenlegi párom).

Volt, akit internetes fórumról.

Volt, akit a kórusból, ahol énekeltem.


esetleg eljárhatnál olyan társas foglalkozásokra, amik érdekelnek, ott biztos találnál normális lányt. Pl. zenekar, kórus, tánccsoport - ezeknek nagy előnye, hogy vannak közös programok, pl. egy másik városban tartott fellépés, ahol van lehetőségetek közelebb kerülni egymáshoz. Az egyik barátommal éppen egy külföldi turnén történt ez meg, amikor két hetet együtt töltöttünk egy nagyon szép helyen.

2010. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

28f


Alig van lány,mert hétvégén csak levelezős képzés van az épületbe és kevés nő adja a fejét mérnöki szakokra.

Kis faluba lakom,legközelebbi városok is kb. 20km távokra.

2010. nov. 13. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Én épp ilyen vagyok,nem mellesleg a műegyetemre járok:P de bocsi,foglalt vagyok:)Egyébként én egy házibuliban ismerkedtem meg a szintén mérnöknek készülő barátommal:)
2010. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem rám is illik a leírásod.

1. 170 cm vagyok

2. Nem akarok beképzeltnek tűnni, sosem szoktam felvágni, sőt, egyáltalán nem szoktam az eredményeimről beszélni, csak ha kérdezik, de itt ez "feltétel" volt, szóval szerintem azért eszem is van- 8 évig matekspecre jártam (tudok integrálni, deriválni, imádom a matekot és értem is, számos országos matek, kémia, fizika és humán tárgyas versenyen túl...), a gimiben végig kitűnő voltam és az orvosin is majdnem, 2 nyelvvizsgám és jogsim is van, egyedül a számítógépekhez nem értek annyira, de most jártam infóra is, ahol tanultunk pl. php programozást. És úgy alapvetően minden érdekel és bármiről szívesen tanulok :) Még mielőtt túl strébernek tűnnék- mindezek mellett mindig is nagy szervező voltam és kiveszem a részem minden mókából :)

3.) Nálam alapvető dolog a hűség, igazából nem is kérdés, mert ha szerelmes vagyok, nem is érdekelnek más pasik, az barátomat látom az egyetlen igazi férfinak a világon.

4.) A hajam sötét, hosszú és göndör :)

5.) Nem tudom, merre laksz, én mondjuk Pesten tanulok, ami nem a világ másik fele talán sehonnan sem :D

És hogy ne csak magamat fényezzem, sok ilyen lányt ismerek még legalább 15öt tudnék mondani, akikből nem mindenki foglalt :) És én pl. nem a külsőt nézem, a mostani barátomról 1 év után tűnt fel, hogy milyen helyes, meg milyen jó felsőteste meg lábai vannak, addig észre se vettem- 1 év alatt annyit sikerült észrevennem, hogy nagyon szépek a szemei, de azon kívül csak a lelke érdekelt, és most is az érdekel igazán, csak emellett már azt is látom, milyen jó pasi :)

Hogy hol ismerkedek?

Sosem voltam valami nagy bulizós, bár néha jól esik elmenni és kitombolni/táncolni magam, de nem szokásom. Általában a barátaim szülinapi bulijaiba szoktam elmenni, és pl. egy ilyen alkalommal ismertem meg a barátomat, akivel már 3 éve együtt vagyunk. Szóval egyrészt az ilyen baráti összejöveteleket tudom javasolni, ahol megismerkedhetsz a barátaid barátaival. Aztán most pl. eszembe jutott, hogy jártam tavaly társas táncolni és oda is elég sok fiú jött egyedül, és voltak egyedül lányok is (nem volt muszáj párban jönni)... Szóval esetleg beiratkozhatnál olyan tanfolyamra (hétvégére, pl. suli után), ami az érdeklődési körödnek megfelelő és lányok is vannak. Remélem sikerül ráakadni a megfelelő "alanyra". :)

20/L

20/L

2010. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfelelnék neked, de én leszbikus vagyok, úgyhogy az elsö válaszolóval értek egyet :D


Második válaszoló: Te egy segfej vagy.

2010. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Második: te se lehetsz valami okos, írni se tudsz helyesen!

Egy nő

2010. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!