Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem igeny tetszik egy lány!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem igeny tetszik egy lány! Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogod magad és a szemébe mondod. Ennyi.

De ne msnen, meg chat, meg vmi hasonló társalgóprogramon..Az annyira sablonos.

Bár ha a kiszemelt 14-16 között van akkor elég az is. Idősebb lánynak azért már illik szemtől szembe megmondani.

2009. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan,a száddal,ha tudsz más valamiddel is érthetően beszélni akkor avval is mondhatod,hogy "tetszel nekem és többet érzek irántad ,mint barátság."
2009. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Te igeny tetszel nekem." xD Ennyi.
2009. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
láttam már szebbet is, de Te is jól leszel .)
2009. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

igeNY tetszik ?

HELYESIRAS

2009. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mai fiatalok, valahogy így, idézem:

Jó a segged kőkóla? De választékosabban is kifejezheted magad.. pl:

.. szeretnéd, hogy gyereket csinyájjak neked? nem? akkó csinyájjuk úgy, hogy ne legyen gyerek!xD

2009. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Discoban: "Gyüssz topogni, ge.có?" Majd egy kis tánc után megkérdezed tőle, h "Hazakísérhetlek?" Miközben ezt kérdezed, a kezeddel formálj a levegőben idézőjelet, ha azt mondja: "Igen/ Meg hát!" , akk nyert ügyed van.

Egyébként a viccet félretéve: ne kerek-perec úgy állj elé, h "Csajszi, tetszel nekem!", mert nekem például nem tetszik, ha vki így mondja meg. Vicces beszólásokkal jelezd, amik még csak véletlenül sem sértőek és mosolyogj rá sokat, nézd sokat, de semmiképp sem bámuld! Bókolj neki sokat, mondd, h "Ma különösen jól nézel ki!" + ehhez hasonlók, de ne vidd túlzásba! Azért ne akaszkodj rá! Sok sikert! :)

2009. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most megmondta ,hogy nem tetszek neki most mitévő legyek?nagyon bánatos vagyyok!pedig én igazán szeretem nem úgy!!!!hogy(mi van csajszi milyen a segged)nem így!!!!de mindágy már nincs esélyem!!!!
2010. jan. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!