Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (csak normális válaszokatvárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(csak normális válaszokatvárok) ha elmegyek egy csajjal kutyátsétáltatni akkor mien csajozós dolgokat csináljak?

Figyelt kérdés

például miket mondjak neki?

meg stb.

Lécci segítsetek mert holnap megyünk kutyátsétáltatni

(CSAK NORMÁLIS, ÉRTELMES DOLGOKAT MONDJATOK)


2010. nov. 13. 18:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
hát amiket hallottam eddig csajozós dumák pl.: Úgy nézel ki mint a harmadik barátnőm. Eddig 2 barátnőm volt! meg az ilyenek a legtöbb lánynak nem jönnek be. inkább kiröhögik a fiut. de ha mondjuk megdicséred h mien csinos, szép a haja, mien szép szeme van, szép a mosolya az nagyon jólesik a lányoknak. inkább ilyenekket mondj neki.
2010. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem is wan barátnőm de kicsit sem érdekli a magyar nyel...röhejes...ha csjozni megyek nem tanulni fogok wele.Légy wele kedwes ez nagyon fontos és őszinte.Beszélj zenéről,tv,szórakozás stb.És olyan kérdést tegyél fel amire hosszasan kell wálaszolnia mert akkor egyfolytában rád figyel ne olyat amire ezt:igen-nem.Ez totálisan unalmas a nők számára.
2010. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A nők számára? Koravén 13/N :DD
2010. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

13/N ?!?! :D:D Fasza dolog az önbizalom.


Szerintem utánozd a kutyádat.

Ha elkezded csóválni a farkad biztos nyitva tátva marad a szája:D

2010. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Galambos Tarzan ***** válasza:
Törne el annyi ujjad ahányszor V helyett W-t írsz köcsög Emo-s patkány.
2010. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22:50-nél a pont
2010. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
hát szerintem szépen fokozatosan kérdezz tőle személyesebb dolgokat hogy jobban megismerd de szerintem először az állatokról
2010. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!