Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak vele? Nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Nekem ez már elég megalázó.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 18 éves. Legelőször egy buliban találkoztunk, beszélgettünk egész este, haza is kísért, de nem történt semmi. Felvett msn-re, megbeszéltünk hogy találkozunk (filmet néztünk nála). Ekkor már csókolóztunk, úgy éreztem hogy lesz folytatása-mármint a kapcsolatunknak:D-. Azóta valahogy nem írt nagyon, nem is találkoztunk, csak megint egy buliban. Csókolóztunk, nagyon jó este volt, megint azt éreztem, hogy nem reménytelen. Aztán másnap rámírt, mondta, hogy jó volt velem, de megint semmi. Következő héten megint ugyan ez volt..szombatesti buli, vasárnapi beszélgetés. Mégis mit akar? Azt várja, hogy egy buliban mikor k*rhat meg? A közös barátaink szerint nem ilyen..de pff, már nem tudom mit gondoljak, olyan kiábrándító, hogy csak olyankor kellek neki, ha van benne egy kis pia (tényleg nem iszik sokat). Tudom, hogy felejtenem kéne, és elutasítani, de ahhoz túlságosan kedvelem, még ezek után is.
2010. nov. 12. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan azt várja, hogy megkúrhasson. Maradjatok barátok. Hidd el, ha jó döntést hozol, akkor lehet késöbb egy nagyon jó párkapcsolatod. :)
2010. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tőle kérdezed meg? Mi honnan tudjuk, mi jár a fejében?

Ha folytatást akar, megmondhatod neki, hogy ennél mélyebb kapcsolatra vágysz.

2010. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben egyszer, buliban mindig "összejöttünk" egyébként pedig jókat beszélgettünk, de semmi több. Megkérdeztem mégis mit akar, s valamit hablatyolt, hogy mennyire tetszem neki, csak nehéz komolyabb kapcsolatot kialakítani,mert nem egy városban lakunk...(uott tanultunk). Rájöttem, hogy semmi értelme, és nem foglalkoztam vele többet. Azóta szinte nem is láttam, eleinte hiányoztak a beszélgetések, de találtam valaki sokkal jobbat nála, akivel már több éve boldog vagyok. Szerintem ne pazarold az idődet erre a pasira!
2010. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt várja hogy te keresd őt. lehet azt akarja hogy éreztesd vele hogy fontos neked :D
2010. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.komoly kapcsit tuti nem akar mert akkor már lépett volna.ha te komoly kapcsolatot szeretnél akkor azt ne nála keresd.
2010. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele! Ha minden lány így cselekedne, nem panaszkodnék.
2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányok... ez tipikus esete annak, mikor akasztják a hóhért :D

Hol vannak ilyenkor a "ne hagyd, hogy azonnal magáénak tudjon" a "játsz vele egy kicsit és kiderül mennyire akar" vagy a kedvencem a "ha igazán számítasz neki, akkor 1 hónap múlva is megtalál" szövegek? Ugyanmááár :D Csak a pasi legyen kitartó, a csaj meg mehessen oda, ahol jobb partyt lát? Kűzdj meg azért a pasiért, ha tényleg kell, ha meg nem, miről beszélünk...

2010. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már sajnos egyáltalán nincs miről beszélni..
2010. nov. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!