Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok ti ez, hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ti ez, hogy van?

Figyelt kérdés
A csajok akkor jönnek jobban be az ellenkező nemnek mikor szép formás a testük szép mell a fej az elenyésző,a férfinél meg fordítva az a lényeg ,hogy jóképű legyen ,szép formás feje a teste meg elenyésző ,nem hátrány ha sportos a test de azért nem számít az sokat ,ti mit gondoltok erről?
2010. nov. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz
2010. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most perpill a egyik szeme sír másik szeme haj tipusúak jutottak eszembe..de most komolyan.

Egy 50kg-os fogpiszkáló alkatú gyerek,képes megvédeni a barátnőjét bármilyen esetben?? Ezek a mocskok miatt veszítettem el a bnőmet..

FUCK THE FUCKING FUCKERS!!

2010. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igaz...vagy mégse? :P
2010. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19:24 És én utálom ezeket ,2OOm és 95 kg vagyok és hát finoman szólva nem rajonganak értem a csajok:))))A személyiségemmel sosem volt gond nem izomagy vagyok ,mindig jól kijövök a csajokkal de csak barátnak vagyok jó ,tudod az a helyzet mint mindig a jóképű lesz a tagja a jó fej pedig a haverja...Az üres fejű emberrel össze jön mert jól néz ki velem meg egész nap beszélget,csak az a baj az este végén nem én viszem ágyba...
2010. nov. 12. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Most a csupa bájgúnár zselés haj szőkített csupasz képű tahó jut az eszembe. Igaza van a fenti elvtársnak egy 50 Kg-mos emberke semmit nem tehet ha egy én kaliberű rámegy de viszont mégis övék a legszebb lányok azoké akik szőrt még képen sem láttak (mert nekem hála a génemnek már így 16 ként is már elég szép szakállam van) nem tudok elcsábítani egy értelmesebb lányt sem még ha meg is borotválkozom ez lenne az emberi ösztön hogy a kiváló egyedek helyett selejteket választanak a lányok? Gratula mondhatom...
2010. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam,aki 197cm magas,és volt barátnője.

Vannak akik buknak a magasabb srácokra,és sztem egy 200m-es srác nagyobb fellépéssel bír,mint 1 50kgos pocs :D

19:24-es vok :D

2010. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!