Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány a szórakozóhelyen kívül nem is hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is írták már egy topicban, de a való életben is úgy vettem észre, hogy a mai lányok közül sokan csak péntek és szombat éjjelente hajlandóak egyáltalán felfigyelni egy-egy srácra. Ha azonabn hétköznap menne oda hozzájuk, akkor biztosan elküldenék a francba! Nem tartjátok ezt kétszínű magatartásnak, főleg azok után, hogy mindig itt panaszkodnak, miszerint egyetlen normális srác sincsen a diszkókban?!
2010. nov. 12. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol csodákra képes, pl bátorságot ad. Nomeg tömegben minden lány bátrabb.
2010. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én még ilyenről nem is hallottam, érdekes.

én tényleg nem ismerkedtem soha szórakozóhelyen, valahogy nem túl szép látvány, mikor félrészegen odajön egy pasi. meg amúgy is. oda táncolni menjen már az ember, kikapcsolódni. legalábbis én azért járok oda.


és szerintem sokkal jobb, helyénvalóbb, ha egy pasi pl az utcán jön oda hozzám. végülis hihetőbb akkor a sztori, miszerint tetszem neki, mintha egy szórakozóhelyen mondaná részegen.


mondjuk én már nem vagyok tízenéves, de számomra akkor is hihetetlen, hogy a lányok többsége csak szórakozóhelyeken ismerkedik

22

2010. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


18L vagyok... Szerintem ez elég szemét dolog, hogy itt általánosítgatsz. Nem ismered azokat, akik itt kérdéseket írnak, ezért nem lehetsz biztos abban, hogy ők vannak-e a szórakozóhelyeken.


Én nem szívesen ismerkedek szórakozóhelyen, igaz, nem is nagyon járok...

De pl.: hozzám egy srác nem jön oda hétköznap!

Ha jönne, én nem hajtanám el.

2010. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkora éheznek ki...
2010. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert hétköznap az egyéb dolgaikkal vannak elfoglalva.

Egyébként én sem nagyon ismerkedem szórakozóhelyen, max. csak egyéjszakás kalandjaim voltak így. Egyszerűen nem hihető, hogy azért jön oda egy srác, mert a gondolataim érdeklik és nem az átlagosnál háromszor nagyobb dekoltázsom.

2010. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak veled nem akarnak máshol ismerkedni. De örülj ennek is, mert velem még szórakozóhelyeken se :)
2010. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány próbálkozás után vontad le ezt a következtetést? Egy?
2010. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Diszkóban tényleg nincsenek normális srácok/lányok. A diszkóba járó fiatal lányok ott eljátsszák a felnőttet. A saját társaságuk és némi alkohol önbizalmat ad nekik.

Hétköznap, egyedül csak félék kislányok.

2010. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__87464..


Erre a topicra gondoltam. Vannak érdekes válaszok.

2010. nov. 12. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a nők mondanak és tesznek, az két külön dolog. Ha álmai pasija menne oda hozzá, őt is elküldené, mert "utcán nem ismerkedem"? Francokat. :D
2010. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!