Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin van haszna a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin van haszna a közös nyelvismeretnek?

Figyelt kérdés
Első randinmra készülök egy lánnyal. Mindketten Évek óta tanuljuk a németet. Jó néven venné, ha néha németül is megszólalnék? Gondolok itt a "so, bitte, danke" szavakra, meg egyszerű kifejezésekre.
2010. nov. 12. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold.
2010. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez gáz. Viszont ha mindketten jól tudtok, majd az egyik következő randin mondjuk sétálás közben elkezdhetnéd.
2010. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. kifejezetten irritál, ha valaki angol/német/bármilyen nyelvű mondatokat, kifejezéseket sző a társalgásba. Olyan, mintha azt gondolná, hogy "hű, mekkora májer vagyok, mert tudom ezt a kifejezést". Nekem kifejezetten taszító. A fiatalok nagy része már beszél legalább angolul, ma már ez nem vagányság, nem is extra. Kb. olyan, mintha az óráddal, vagy a mobiloddal arcoskodnál. Brrrr...


26/N

2010. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira akarsz németül beszélni akkor kérdezd meg tőle h nem-e lenne kedve németül beszélni.így fokozhatod a német nyelvtudásodat is.
2010. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

élek halok az idegen nyelvekért... de nem beszélem jól a magyart se, azaz ha sokat foglalkozom egy nyelvvel nem mindig magyarul reagálok egy egy cselekedetre pl azt mondom gesundheit, de nem azért mert vagizni akarok vele, csak úgy ez jön ösztönösen (na meg a suliba órán így kell megszólalni)


szóval, ha jól megy a német akkor ne csak kifejezéseket nyögj be, hanem ha ő is szeretné, akkor németül is randizzatok, ha meg nem szeretné, akkor minél ritkábban használj idegen nyelvű szavakat ;)

2010. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem is gáz lenne.
2010. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát elég ciki lenne :D :D :D


majd az ágyban villoghatsz, ich komme ich komme :D

2010. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem már egy társkeresőn is irritál, ha valaki a bemutatkozó szövegét angolul írja. Megértem, de sznobságnak tartom.

Skip. :-)

2010. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Javaslom inkább a franciát ehelyett. :D Sokkal élvezetesebb, és nem ennyire, no igen, sznob. :D
2010. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ja, a magyarnak mindenképpen.
2010. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!