Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötletek lekoptatásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek lekoptatásra?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel össze akartam jönni, minden jól ment, de még a hosszan tartó flörtölési fázisban feltűnt egy másik srác és amiatt, hogy sokáig vártam (sokat hanyagoltam, volt hogy hetekig nem beszéltünk nyáron) összejöttek, elkezdtek járni. Azt mondta szeret engem is, de a másik gyereket jobban... sokat rágódtam, de most nem erről szól ez a kérdés.

Szóval igazából most jön a probléma: a barátom akar lenni én viszont nem, mivel a másik sráccal van és elképzelhetitek hogy érzem magam.. Nem akarok CSAK a barátja lenni, válaszút elé állítottam, de ilyenekkel jött, hogy nem ért semmit már, meg hasonlók.

Próbáltam keményen elküldeni, de másnap mégis írt...


Tudom a letiltás és az élőben való elkerülés lenne a leg hatásosabb, de nem akarom ilyen trén megoldani ezt az ügyet, miért nem érti már meg hogy nem akarok CSAK a barátja/haverja lenni?


2010. nov. 11. 21:44
1 2
 1/16 nemtudommitdehogy ***** válasza:
46%

"Bocs de ez így nem fog menni hogy mással vagy" De ez nagyon nem jó módszer mert akkor nem is szereted ha így állsz hozzá. Ha nem az enyém akkor ne is ismerj módszer. Szerintem mond meg neki szépen hogy oké ő döntése, érezze jól magát vele és legyetek barátok. Ez az én véleményem;).

Azért remélem valamit segítettem.

2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

22:30

Nem tudom, te vagy lány vagy, vagy pedig egészen másképpen működünk.

Pont azért nem akarok a barátja lenni, mert szeretem és nem bírom elviselni, hogy a másik sráccal van, érted?

2010. nov. 11. 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Pedig trén kell megoldani, ha a szép szóból nem ért.
2010. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 nemtudommitdehogy ***** válasza:
46%

Igen értem.Amúgy fiú vagyok 14..:D

Hát szerintem vegyél egy pohár bátorságot és mond meg neki hogy nem bírod őket kettesben látni annyira szereted, és kész ;).Ha ő is szeret/szeretett megfogja érteni. Helyesírási hibákért bocsánat szlovákiai vagyok, magyart vágom csak néhány szót nem kitűnően.Remélem most már valamit azért csak segítettem :).Sok sikert ;)

2010. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

23:15 Ettől tartok én is...


23:18 Már megmondtam neki 100x de mégis írni fog... Mind1.

2010. nov. 11. 23:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Sértsd meg, hogy elmenjen a kedve a barátkozástól.
2010. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Próbáltam keményen elküldeni, de másnap mégis írt... "


Ebben benne van ez is, hogy megpróbáltam megsérteni nem is egyszer...

2010. nov. 12. 00:19
 8/16 anonim ***** válasza:
egy nő 3 okból írhat, kedvel,haver vagy unatkozik Én is elküldtem már a P*CSÁBA de pont ilyen okbólde mindíg ő mondta h folytassuk.. Azóta össze is jöttünk
2010. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

13:49

Pont ilyen okokból? Hogy ő is azt mondta, hogy valaki mást szeret meg hasonlók? Mert nekem ezt mondta. Az unatkozik kizárva.. a haver meg nekem nem jó, szóval eddig tartott ez az egész...

2010. nov. 12. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta h mást szeret, hanem van 1 haver aki 1 házzal mellette lakik és amíg én bent feküdtem Motorbaleset után a kórházban ő mással smárolt a pálya előtt..
2010. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!