Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem egy lányt msn-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy lányt msn-re (face to face elkértem a címét) de nem tudom hogy hogyan nyissam a beszélgetést. A sziá-ig eljutottam de utánna mit mondjak? Nem ismerem még látásból se?

Figyelt kérdés

Egy kis háttérinfó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12905..


Ez volt az egyik előző kérdésem de ezen túljutottam :) itt leírtam pár infót.


2010. nov. 11. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát b@szki :D Szia ---> mizu ---- > és nyomod a f@szságod ennyi
2010. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia mizu? mit csináltál az őszi szünetben? milyen zenéket kedvelsz? és azok közül melyik a kedvenced ....
2010. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hol ismerted meg?
2010. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi jót csinálsz?Zavarok?Hogy telt a napod?Milyen a kedved? Hogy vagy? Hogy megy a suli? Szeretsz oda járni?Milyenek a tanárok,többi diák?:D Mit szeretsz szabadidődben csinálni?Mit szeretsz a legjobban és mit utálsz?Kedvenc tantárgyad?:D Sportolsz valamit?Mióta űzöd?milyen gyakran?:D Miért szereted?:D Szoktál versenyeken részt venni?Milyen eredményt értél el?:D Meddig tartott mig megtanultad?:D Volt már esetleg valamilyen baleseted miatta? Mi volt a legjobb és a legrosszabb élményed vele kapcsolatban? Ki a példaképed,és miért?:D Ki a kedvenc színésznőd,énekesnőd,énekesed,színészed és miért?:D Melyik a kedvenc együttesed? Milyen zenét szeretsz?:D Mit csinálsz szívesen szabadidődben? Kedvenc filmed?sorozatod?:D Kedvenc:színed,ételed,italod,tantárgyad,évszakod,sportod,. Hobbid?:D Van tesód?ha van hány?Szeretsz ott lakni ahol laksz?:D Mi az a kaja,ital,amit ki nem állhatsz?miért?:D Szereted a természeted?Szereted az állatokat?Van háziállatod? Van kedvenc országod,városod,?Hova utaznál a legszívesebben? Voltál már haverokkal valahol nyaralni?Milyen volt?Hol szoktatok bulizni?Melyik a kedvenc helyed?Van legjobb barátod/barátnőd?mióta ismeritek egymást?:D Csalódtál már valamelyik barátodban?Mit tett? Mesélnél picit magadról? Hány cm magas vagy stb.Hol szeretnél majd lakni? Hova szeretnél menni nyaralni? Van valamilyen álmod?amit feltétlenül megszeretnél valósítani? Mivel szeretnél majd foglalkozni?Mit gondolsz az emokról,punkokról,rockerekről.? Milyen stílust képviselsz? Most hirtelen ennyi jutott eszembe,de majd még írok ami az eszembe jut:D Sok sikert!!!!!!!:D Jah,és szépen fokozatosan kérdezősködj:D Vesézzétek ki az aktuális témát:D Hogy, később is legyen miről beszélgetni:P 15/L
2010. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló is az a csaj lehet, akit nem lehet lelőni és csak beszél és beszél és beszél :) Mondjuk sokat egyszerűsít a dolgokon.
2010. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D XD
2010. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!