Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretek egy lányt! Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt! Jó úton járok eddig?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon tetszik, sőt azért ennél kicsit több: állandóan rá gondolok otthon, alig várom, hogy megpillantsam a suliban, úgy érzem szerelmes vagyok.

Köszönőviszonyban vagyok vele, olykor egy-két mondatot váltunk egymással. A lány kedves velem, mosolyog, meg van, hogy integet távolabbról.

Szeretném elhívni valahova, hogy kettesben beszélgessünk, jobban megismerjem. Hogy kezdjek ebbe bele, mert eléggé tartok a beégéstől ?

16 F, 16 L.


2010. nov. 11. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia hogyvagy nincs kedved délután meginni egy...mittomén üdítőt?
2010. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előbb menj oda egy-két olyan lányhoz aki nem tetszik, gyakorolj rajtuk, beszélgetni flörtölni még ha nem is tetszenek, meglátod utána bátrabb leszel és ha meglátsz egy szép lányt legközelebb nem itt kell kérdezned :)
2010. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szoktál járni valahová hétvégén? Hamarosan nyitnak a karácsonyi vásárok...

Valami szabadtéri rendezvényt keress, mert folyamatosan érnek ingerek, a csend sem olyan kínos, mint face to face egy kávézóban. Ha minden jól megy, akkor be lehet ülni valahová. (Én kávézóba hívós fajta vagyok, de 34 évesen már nem félek a beégéstől.)

2010. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!