Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyenkor? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves fiú vagyok.. kb 2-3 hónapja ismertem meg egy lányt.Csak ő jár a fejemben.Egyszer hozzá indultam volna,mert látni akartam,és motorbalesetben eltört a lábam..

Lassan 2. hónapja fekvőgipszben a lényeg, hogy megőrülök nélküle,de nagyon ritkán találkozunk,volt hogy lementem, de hozzám sem szólt.Nem nézett a szemembe se.Ez miért van ?? Msn-en CSAK én írok rá.Ez azt jelenti, hogy csak akkor ír rám, ha unatkozik?Bizonytalan vagyok,de mikor már feladnám,csak nyugtatgat hogy szeret és nem akarja h változzak.Sokszor úgy tesz, mintha nem is ismerne..Szeretnék vele többet találkozni,de nem igazán tudok..Mit tegyek,?Lehet h naiv vagyok.. De nem akarom az idő, vagy a távolság miatt elveszteni.


2010. nov. 10. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha Emmának hívják, akkor jobb ha tudod, hogy hazudik neked. Amint kicsit is úgy viselkedsz, ahogy neki nem tetszik máris le fog sz@rni és eldob.
2010. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerübb ha a tények elé állitod el mondod te hogy látod és meg kérdezed mi van. Igy nem leszel bizonytalan honapokig.
2010. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már 3x akartam szét válni,, mert nem láttam már értelmét, de attól még szerettem, de mindig ő mondta h folytassuk
2010. nov. 11. 08:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy Emmának hívják-e? Nem hülyeségböl írtam amit írtam..
2010. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Nem Emma,Szandi :D
2010. nov. 11. 10:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
azzal hogy szereted nem mész semmire. attol ugyan ugy viselkedik. mond meg neki mi van és ha nem változtat akkor vége. légy férfi ilyesz rá egy picit. ha meg vége akkor nem is szeretett. azért mert azt mondja.. én mondom hogy szeretlek akkor el is hiszed és járunk?
2010. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ettől több volt,De igazad van..
2010. nov. 11. 19:14
 8/15 199303 ***** válasza:

egyik válaszolo h jöt ez az Emma dolog?:D

amugy az elötem lévö válaszolonak igaza van:)

2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom elengedni ahhoz túlságosan szeretem..
2010. nov. 18. 23:23
 10/15 199303 ***** válasza:
én is igy voltam nem olyan rég h valakit nagyon szeretem és ugy látszot h vége lesz:/ nem akartam elengedni:( de sajnos bekelet látnom h semi értelme sincs és elkell engednem:'(
2010. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!