Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, évfolyamtársam, és elég sokat beszélgetünk... Bár most van egy 12.ikes barátja, ami érdekes viszont hogy nekem szó szerint mondott olyan hogy szerinte a barátja csak "azt" akarja, és hogy hamarosan szakít vele. Az is volt már téma hogy kinek mi jön be, és mondta hogy neki a kora beli pasik... Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, nem akarok szart keverni, de nagyon szeretnék összejönni ezzel a lánnyal... Várjak? Vagy mi a teendő segítsetek!
2010. nov. 10. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
15/F
2010. nov. 10. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:

csa

ne varj semmire senkire !

ha a lany is ugy van h szakitani akar vele akkor most kelll lepned ! mert lehet h mar kesobb nem lesz alkalmad .

hivd el moziba setalni akarhova es ott mar tudod mi a teendo!!

2010. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!Én nem várnék,megmondanám neki, vagy leírnám a helyedbe hogy mit érzek!megírnám,hogy tetszik nekem és amiket te is írtál,hogy nem akarod tönkreteni a kapcsolatát!Légy öszinte hozzá,nincs vesziteni valód,mert ha ö nem akar semmit,még mindig barátok maradhatok,de legalább te megprobáltad!:)

23/L

2010. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem az a legjobb, hogy ha elintézed, hogy valahogyan kettesben legyetek és ha ez ,megvan akkor meg mond el neki...

légy őszinte vele!

én nagyon értékelem az őszinte fiúkat és szerintem ez sok lánynak bejön...

sok szerencsét!

L/17

2010. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. nov. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!