Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 13 vagyok, ő meg 15 vagy 16. Nem tudom, én kicsit nagynak érzem a korkülönbséget köztünk. Eddig nem igen ismertem, ma ő szólított le a büfénél és beszélgetett velem. Én nem tudom miért de értelmesebb válaszokat nem tudtam kinyögni, úgyhogy nem tudok róla semmit, csak rákerestem a suli fényképei között és szerintem 10.-es.

Azt án még az ebédlőben is köszönt és mosolygott, énnekem bejön, de nem tudom, hogy ˝érdemes-e belezúgni˝ ekkora korkülönbséggel.


2010. nov. 10. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, a barátom 20. mi is suliban ismerkedtünk meg 1 éve, én elsős, ő végzős volt. azóta nagyon komoly lett a kapcsolatunk. szerdán megkérte a kezem, mert mindkettőnk szerint a másik az igazi :)

1 év nagyon nem sok. bár én sosem kezdenék 15-16 évesekkel, mert nagyon kis éretlenek... :)

2010. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: 15 évesen elvagy jegyezve? Mikor lesz az esküvö?
2010. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teee akkor 7-8ikos vagy nem? :D

Sztem akkor ő lesz peddomaci XD

2010. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!