Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 13 vagyok, ő meg 15 vagy 16. Nem tudom, én kicsit nagynak érzem a korkülönbséget köztünk. Eddig nem igen ismertem, ma ő szólított le a büfénél és beszélgetett velem. Én nem tudom miért de értelmesebb válaszokat nem tudtam kinyögni, úgyhogy nem tudok róla semmit, csak rákerestem a suli fényképei között és szerintem 10.-es.

Azt án még az ebédlőben is köszönt és mosolygott, énnekem bejön, de nem tudom, hogy ˝érdemes-e belezúgni˝ ekkora korkülönbséggel.


2010. nov. 10. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még az egy év is sok tekintve, hogy te még gyerek vagy. Aztán minél idősebb az ember, annál nagyobb különbség az elfogadható.
2010. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan a srác, aki minden második csajt lesmárol, teljesen normális, félénk fiú.
2010. nov. 10. 15:56
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az egy év túl sok lenne ilyen korban :D

Amúgy nem értem, hogy honnét számítják ezt a gyerek, kamasz izét.

2010. nov. 10. 15:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát... végül is nem nagy a korkülönbség... persze ő már sokkal jobban tudja, hogy kell egy másik embert manipulálni, te meg még kevésbé veszed észre.


Ha helyén van az eszed, és nem teszel meg mindent, "mert annyira szeret" (amit sosem tudhatsz 100%-ra), akkor nincs semmi gond...


Értem én: ne legyen már belőled is egy kis ribi...

2010. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kkzz ***** válasza:
0%
Mi az, hogy "most"? A korkülönbség nem fog megváltozni soha, mindig ugyan ennyi lesz. Értelmetlen a kérdésed.
2010. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Okos kislány lehetsz te is!!azt nem tudod hogy hány éves pontosan,de azt igen hogy nem smárol le minden nap másik lányt. gratula. ezek szerint igen, nagy a korkülönbség ha te így gondolkozol még!
2010. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a kérdésed, csak valaki nem érti.

Szerintem nem sok, csak a srác legyen nagyon türelmes. Vannak csodák. Higgyél bennük, de vigyázz magadra!

2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem sok, az első pasimnál is volt ekkora korkülönbség és kb 1 évig jártunk
2010. nov. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is vannak csodák Grimm legszebb meséi között,de ez inkább életszerű dolgok,minthogy mesékről szóljanak. Kicsit várjál még ezzel a nagy korkülönbséges témával. Addig inkább tanulj még,mielőtt összekukiznád magad. Apád is ezt mondaná hidd el !
2010. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdezö, ha kicsit értelmesebb lennél, akkor simán belevághatnál. Most még maradj a kisfiúknál.. ök illenek hozzád. Idövel okosabb leszel.


16/L

2010. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!