Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik Az egyik nagy bevásárl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik Az egyik nagy bevásárlóközpontban a fagyislány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhányszor már beszéltem vele pár mondatot, de ugye hát ő ott dolgozik.Nem nagyon van idő beszélgetni.Attól félek, hogy még nem beszéltünk annyit, hogy randira hívjam.Ti mit tennétek?Várjam meg munkaidő után?Nem tudom mit tegyek.
2010. nov. 9. 19:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már többször odamentem hozzá fagyit venni.De még nem kérdeztem meg hogy járna e velem.Szerintem nem is fogom mert:ha először nem ezzel kezdtem akkor később már úgyse lesz rá szerintem vevő.Meg kövér is vagyok.Előbb le kellene fogynom.Persze addig meg ha nincs most senkije esetleg akkor is addigra mire lefogyok addigra úgyis összejön valakivel.Veszett ügy szerintem.
2010. nov. 12. 12:23
 12/12 A kérdező kommentje:
Szóval legjobb lenne nekem meghalni.Apám is megmondta:szerencsétlen vagyok.Meg a húgom is megmondta.Megölöm magam inkább.
2011. jan. 27. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!