Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik Az egyik nagy bevásárl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik Az egyik nagy bevásárlóközpontban a fagyislány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhányszor már beszéltem vele pár mondatot, de ugye hát ő ott dolgozik.Nem nagyon van idő beszélgetni.Attól félek, hogy még nem beszéltünk annyit, hogy randira hívjam.Ti mit tennétek?Várjam meg munkaidő után?Nem tudom mit tegyek.
2010. nov. 9. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én felírnám egy cetlire a számom és odaadnám neki egy széles mosoly kíséretében :)
2010. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy fagyit és kérdezd, meg, hogy munka után eljönne e veled valahova
2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hívd el fagyizni pl :D Szakértőként engedd h Ő válasszon helyetedd, és dícsérd meg h tényleg jól választott, és szeretnéd ha legközelebb is segítene választani. Ez egy burkolt második randi, csak akkor már ne fagyizni vidd (H)
2010. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdezi,hogy mit szeretnél te csak ennyit mondj mosolyogva:A telefonszámod.

Haverom 1x így ment oda a mcdonald's-ban a pultos csajhoz,azóta is boldog párkapcsolatban élnek :D

2010. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő a jó megoldás :D Meg a hívdd el fagyizni is :D Kombináld őket. Úgy lesz tuti ;)
2010. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dicsérd meg milyen szép kis boltja van, utána hívd el, hogy letesztelhessétek a konkurenciákat.
2010. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyaljál sokat..
2010. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ez fura.Hogy így belement,hogy azt mondta hogy csak a telefonszámod kérem.
2010. nov. 10. 17:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gátlásos vagyokm, és nem tudom, hogy mit tegyek.Kétségbe vagyok esve.
2010. nov. 10. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha odamentél hozzá, akkor légyszives írj, hogy hogyan alakult.


köszi

2010. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!