Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért annyira más egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira más egy ember chaten, mint élőben?

Figyelt kérdés
Elég sokat chateltünk (3 év), és objektív okok miatt csak most tudtuk összehozni a találkozást. Kedves volt, meg szimpatikus, semmiben nem hazudott, nem csak a megfotosoppolt fotóit küldte régen át, de az élő találkozánál mégsem az az ember volt, mint akivel chateltem. Mi ennek az oka?
2009. jan. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten mindenki jóval felszabadultabb és magabiztosabb mert nemkell válalja a külsejét, szal ha valamivel beszol akkor letud lépni és kész:)


Élőben már más a helyzet a legtöbben félénkek és zárkózottak:) Am szerintem adj neki még pár esélyt biztos nehezen tud megnyílni neked:) Gondolom aztán miután beszétletek írta h milyen jól érezte magát meg blabla ez igazis de te semmiképpen ne mond h csalódtál benne majd megnyílik és olyanlesz mint neten:)


Nekem pl aztmondják h neten tök szótlan vok (sokan írnak) élőben meg "nagydumás"


/17 F/

2009. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mernek a lányok és a fiúk oda menni a másikhoz???

Nem tudják hogy foglalt-e? És nem akarnak égni!


16/F véleménye, és áldozata

2009. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor zavarban van előtted.
2009. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azert, mert neten barki lehet, ha lesozljak, van eleg ideje, hogy vegiggondolja milyen frappans, nagydumas valasszal vaghat vissza. Vagy ebben kilep es megmondja majd, hogy ledobta a net.

Volt egy ismerosom, akivel szinte neten mar legjobb baratok voltunk. Mikor elhataroztuk, hogy mostamr ha ilyen jol egyezunk, talalkoznunk is kene (baratilag), teljesen mas volt minden. O hallgaott, en szinten. Pedig 'legjobb baratok voltunk' (valamilyen szinten). Es azt is mondta, hogy ketszinu vagyok. Hm...durva volt. De rajottunk, hogy ezert a net a hibas. Mivel en eleg szegyenlos tipus vagyok, eloben vilagos, hogy par fokkal viszafogottabb vagyok. De szerintem ez termeszetes. :)

2009. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élőben van teste.
2009. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak:)


Nemtudom h te mért tartasz ettől:D ha van pasija kit érdekel..legalább megismerkedtél vele ha majdnemlesz rástartolsz


Ha meg azzaljön h bocs van barátom! Akkor beszolsz neki 1 ilyet h mittomén és? csak dumálni jöttem nem aztkérem h legyél a feleségem:)

2009. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helo! nemis tudom szerintem a neten nemolyan jó a kapcsolat,persze vannak kivételek,de sosem tudod kiül a gép előtt,(webkamon kívül) mert sok olyanról olvastam,és hallottam,amikor a pasi 15-nek adta ki magát,és közben 18 volt,és velem is történt ilyen,egyszer találkoztam egy pápai fiúval,persze 13-nak adta ki magát,és tán 18 volt! nemis fiú,hanem srác! veszélyes! GiNa
2009. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!