Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek vele? 17F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele? 17F

Figyelt kérdés
nah szóval: megismertem egy csajt és egy suliba járunk.egy hete kavartunk, de semmi randi nemvolt megbeszélve, csak mentünk páran, találkoztunk,és kavartunk.már msnen is beszélgettünk, de az a problémám, hogy suliban nem tudok miért odamenni hozzá.nem tudom hogy mit mondjak neki, eléggé zavarban vagyok.nem is szoktam ide kérdéseket írni, mert olyan idióta válaszok vannak, csak mondjatok légy szíves néhány épkézláb ötletet hogy mivel mehetnék oda, mit mondjak neki. köszi
2010. nov. 9. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha msn-en beszéltek, akkor van téma, és hasonlókat lehet élőben is, de ha nincs, akkor bármivel lehet kezdeményezni, onnantól kezdve, hogy "Van-e papírzsepid?", odáig, hogy "Dugunk?"... :)
2010. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
reggel mizu hogy aludtál blabla aztán később milyen volt az ora ilyesmi vagy vegyél valamit a büfében csigát csokit ilyesmit és egyétek meg együtt meg ilyesmi fantázia :)ha olyan "hülye" vagy mint én és beszédes is akkor ki lehet tölteni azt a 10 percet én is egy suliba járok bnőmmel és sosem volt ilyen probléma meg nem kell minden szüntben odamenni én például nem is tudok mivel nagyjábol az egész sulit ismerem ezért sokat vagyok másokkal is meg dohányzoban töltöm a fél iskolaéletemet:D(bár miota megvan a barátnöm kevesebbet járhatok:( :) )
2010. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz? Mármint ezt én kérdem tőled?
2010. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bp
2010. nov. 9. 20:50
 5/5 anonim válasza:
Menj oda, és mond: Szia! Nem tudok veled beszélni, segíts! Fő az őszinteség, azt szereti minden nő, tehát már is van egy jó pontod, és ha ő meg szeret vagy tud beszélni, akkor segít, ha ő se tud, akkor mondhatod, hogy látom te sem tudsz és csak kialakul valami ennyi beszélgetés után már.
2010. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!