Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a fontos nektek egy fiúban? 14/f

Figyelt kérdés

kérdés2:hogyan szeretitek ha odamennek hozzátok ,leszólítanak?

kérdés3:korcsolyapályán hogyan lehet ismerkedni,leszólítani a lányokat?:S


HELPP


2010. nov. 9. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de tudom, hogy mi a fontos nekik: Legyél jóképű, és járj divatos cuccokban. A te korodban ez kell nekik. 18 fölött meg majd kocsi, ház, fizetés...
2010. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem igazán számít hogy hogy néz ki, legyen közvetlen, kedves, nyílt, segítőkész, udvarias, tisztelettudó.


Amikor odajön hozzám, akkor ne tapadjon rám azért.... Tartsa a távolságot először, aztán ha olyan jeleket kap tőlen, hogy tetszik (ez lehet egy kedves mosoly van egy ölelés), akkor sima ügy :)


Korcsolyapálya? Passz...

Remélem, segíthettem :D

16/L

2010. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én egy pasinál nézem a szemszínt és maga a kinézetet. Nem muszály márkás cucc nálam egy színkombináció is nyerő lehet. Amugy nekem a kék és a zöld szem tettszik. Én szeretem, ha vicces, jókedvű és nem búvalbélelt. Mellette legyen kedves és udvarias. A kori pályás pedig szerintem könnyű művelet. Ha egyedül ül vagy korizik menj oda hozzá és kezdj el beszélgetni vele. Szia, hogy vagy, hány éves vagy? meg ilyenek. Persze kell egy nagy adag bátorság. Esetleg lehet beszélni egy következő közös körizésről is amit csak akkor ajánlok ha kedves a lány. Nehogy póruljárj!- na jó ezt egy kis "riogatásnak" szántam.


Sok sikert!



13/L

2010. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lányok, legyetek őszinték, csak a külsőt és a pénzt nézitek mind!
2010. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

ne legyél feltűnő, hogy mizu csaje, csak mondjuk kezd azzal, hogy megkérdezed hányóra, aztán ottmaradsz beszélgetni :)


koripályán ugyanúgy mint rendesen,és még segít is, hogy ott vagy, hiszen van adott téma: mindketten szerettek korizni :)

12L

2010. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

folytatnám az előzőt: legyél VICCES, aranyos, kedves, közvetlen

sok sikert a csajozáshoz 12L

2010. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg pont hogy nem egyszerű a koripálya mert ti csajok most jó elmondtátok mit szerettek meg hogy kéne de szerintem nem fogsz találni egy egyedül korizó csajt , mindig csoportban vagytok és még egy csajhoz is nagy bátorság kell nem hogy egy egész csapathoz :S
2010. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont!
2010. nov. 9. 20:37
 9/11 Fuuton ***** válasza:
hát koripályán menj elé, és ess el előtte, hátha felsegít, ha igen akk meghívod hála képen egy teára vagy vmire, és tádám, kész is.
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez szépen hangzik de szerintem egy ismeretlen lány nem fog csak úgy felsegíteni de ha igen akkor elnézek arra a koripályára 19:08-as
2010. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!