Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, smárolni akar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, smárolni akar. Mitévő legyek? [többi lent]

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy srác ismerem 2 éve és nagyon jó haverok lettünk. Ám mostanában "csók kísérletei" vannak. Többször használni akar az alkalmon ha nem figyelek, ölelgetni akar, egyszóval szeret. Ezt tudom biztosan. Szerintem a játék arra megy ki, hogy ez lenne az első csók, amivel nem bír többet várni...a baj az, hogy nekem is ez lenne az első és nem nagyon jön be a srác. Hogy őszinte legyek nem vagyok oda érte...sőt ellenkezőleg. Szerintetek mit tegyek? Hülye válaszoktól kíméljetek meg! :)
2010. nov. 9. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
a következő kísérletnél szépen mondd meg neki, hogy nem ő az
2010. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg toldd meg egy tenyeressel, ha drámaibb eredményt akarsz elérni.
2010. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen mondd meg neki (nem muszáj balhézva, de határozottan azért!) a következő ilyen "kísérletnél", hogy Te nem szeretnél többet barátságnál, így tekintsen el az ilyen megnyilvánulásoktól.
2010. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne hogy smároljvele.. oo énis igy jártam az elsőnél.. undorito volt.
2010. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pj0tr ***** válasza:

Hát fogjuk rá, hogy értem:

"nem nagyon jön be a srác"

"nem vagyok oda érte...sőt ellenkezőleg"

A többit nem elemzem. :)


Akkor eddig volt a hülye válasz rész.

Egyébként meg hogy képzeli, hogy csak úgy "smárolni" akar? Senki nem mászkál az utcán úgy, hogy csak odamegy mindenkihez egy csókért. Ha valaki megpróbálja akkor rövid úton a börtönbe kerülne. (Nem írtad, hogy mennyi idősek vagytok)

De mint fent írták határozottan el kell utasítani. Nem feltétlenül kell botrányt csinálni, de azért megkérdezem, hogy hogy is viselkedsz vele te? Mert az is lehet, hogy nem egyértelmű jeleket küldesz a szerencsétlen meg most nem is tudja, hogy mi van és azt hiszi, hogy csak arra vársz hogy ismét próbálkozzon és neked is meglegyen a bátorságod, hogy engedd.

De azt semmiképpen se hagyd, hogy csak úgy megcsókoljon. Mondd meg neki, hogy ez nem úgy működik, hogy lassú víz partot mos :)

Én a helyedben azt se hagynám, hogy ölelgessen. A szavaidból arra következtetek, hogy nem olyan a kapcsolatotok. Az teljesen barátságfüggő. Van aki igényli, hogy megöleljék valaki útálja. A haverság szvsz nem egy olyan állapot amihez ez hozzátartozik.

2010. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be neked ne csókold meg csak azért, mert megsajnálod. Hidd el, jobb ha szép élmény lesz az elsö csók, minthogy így elpazarold a lehetöséget, tapasztalatból mondom :/


16/L

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csók kísérlet?? ez alatt mit kell érteni?közeledik feléd csücsörítő szájjal meg lecsukódó szemekkel te meg hátrálsz távolabbra?

hát ha én így járnék akkor annyira szégyelném a sikertelen kísérletet hogy másodszorra tuti nem próbálkoznék....úgy látszik túlságosan kitartó és görcstől mentes srác akar behálózni

2010. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!