Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok?! Nektek fontos az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Nektek fontos az ha udvarol egy fiú?

Figyelt kérdés
menyire fontos nektek az hogy egy fiú kedveskedjen bókoljon nektek ? örültök neki? vagy ma már inkább csak ez a jössz dugni szöveg jön be nektek?
2010. nov. 9. 15:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem vok lány, de én megmondom neked, h nem érdemes udvarolni. A lányokat csak a külső és a pénz érdekli, szal akár jól állsz ezekkel, akár nem, felesleges tépned a szádat.
2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőnek igaza van.
2010. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez az de vannak még kivételek:)
2010. nov. 9. 15:57
 4/38 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha udvarolnának nekem... De sajna szinte már nekem kell...:(
2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%

csak annyira amennyire a férfiakat csak a dugás és a mell érdekli.

annyira jellemző egyébként, a rátok sütött sztereotípiákat elutasítjátok mert jhaj csúnyacsúnya általánosítás, de ugyanannyira ti is ráhúzzátok a nőkre a magatok f*szságait, holott nincs több valóságalapja.

2010. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem vagyok lány, de szerintem igenis fontos meghódítani a csajt. Azok meg akik nem képesek kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel, ráfogják arra h nincs pénzük és rondák.
2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Épp ellenkezőleg: akinek van pénze v jóképű, az nem veszi észre, h csak ezek számítanak a nőknek.
2010. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

nekem eddig mindegyik barátom udvarolt..:O

én olyannal össze sem jönnék aki csak úgy dugni akarna......tiszta undorító sztem....és az is baj véleményem szerint h mostanában a legtöbb fiú bunk.ó tajparasz.t én próbálom kerülni az ilyeneket.....:Drégebben sokkal jobb volt...:D

2010. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem udvarlásra. Jól esik meg minden, de nagyon felesleges néha. Aki nekem szimpatikus, annak nem kell udvarolnia, mert már az első pillanattól fogva tudom, hogy vele akarok lenni, kár fűznie. Ez olyan, mintha tanulnál a vizsgádra, de már régen levizsgáztál belőle 5-ösre.
2010. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi komenteket.. megoszlanak a vélemények.. kort is tudnátok esetleg irni?
2010. nov. 9. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!