Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Úgy volt h eljön barátom vasárnap.Igaz h Győrben lakik én meg Csabán, de már a vonatot is elintéztük...Azt mondta hogy eljön...Nem jött. Este felhívtam telefonon.Azt mondta h elaludt...Nagyon szeretem...De Ő tényleg szeret engem?
2010. nov. 8. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Az egy dolog hogy elalszik ez előfordul bárkivel (bár egy randinál ritka ez) de ha neked kell utána járni az már elég rossz pont. De ebből az egy hibából még ne ítéld el.
2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első válaszolóm. Nagyon köszönöm h mellettem állsz...Tényleg nagyon szeretem...Imádom...Csak lenne már itt velem...Nagyon fáj...Hogy nem lehet velem...Nagyon sokat sírok a dolog miatt, mert mindenki azt mondja hogy hagyjam ott...De nem lehet...Szeretem...Nagyon...Segítsetek valahogy...Kérlek szépen titeket...Kell legyen valami megoldás...
2010. nov. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!