Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23F vagyok és nincs csajom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23F vagyok és nincs csajom. Szórakozóhelyen nem jön össze és szerintem sem vagyok rossz kinézetű! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 02:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem igaz, aki ronda, annak hiába van önbizalma, akkor se kell senkinek. Legfeljebb akkor még beképzeltnek is tartanának.
2010. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak segíteni akartam. Most akkor mit mondjak,hmm? Inkább befogom a szám. =S
2010. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lejjebb kell adni az igényeket. Ha eleget iszol, nem is nehéz :D

Ha nem 10/10-es lányoknál próbálkozol az önbizalmad is több lesz. Aztán később lehet feljebb kapaszkodni.

2010. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az önbizalomnak valamire épülnie kell... Nekem például nagy volt az önbizalmam, teljesen elégedett voltam a külsőmmel. Most ott tartok, hogy az önbizalmamat teljesen lerombolták, ráadásul a lány ismerőseim még nagyképűnek is tartanak... Szóval ha te is szarul nézel ki, haver, akkor inkább felejtsd el.
2010. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem szórakozóhelyen még sosem sikerült úgy bepasizni, hogy abból komoly kapcsolat lett volna...

Nem teszed túl magasra a mércét a lányokkal szemben? Nekem is van olyan fiú ismerősöm aki 21 éves, irtó jól néz ki és még szűz, mert neki senki nem felel meg. Nézz magadba (nem magadra, mert a külső nem minden) és gondolkodj el mi lehet a baj veled

20L

2010. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fontos a külső de nem az a legfőbb a nőknél. Attól még hogy nem nézel ki rosszul lehet, hogy lúzer vagy, vagy nem tudsz értelmes dolgokról beszélgetni a lányokkal stb..

Szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni, de ajánlani tudom az internetes fizetős tárkeresőket.. ott több sikered lehet!

2010. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na olvastam a kommenteket.

1.Attól mert nincs csajom még nem vagyok szűz!Volt egy 6 éves kapcsolatom meg utána egy futó kaland.Az a helyzet,hogy azóta nem találok normális csajt még egy szórakozóhelyen sem.Az igényekből direkt lejjebb adtam,talán sikerül és úgysem ment.

2010. nov. 8. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!