Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kiábrándító lesz neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel még csak neten és telefonban beszélgettünk, ismerkedtünk eddig (már több mint 5 hónapja tart), de hamarosan találkozni fogunk. Nemrég azt mondta, hogy szereti, ha egy csaj k*-san öltözik vagy úgy viselkedik. De én nem csinálom egyiket sem, és ezt neki is tudnia kell, hisz rengeteget beszélgettünk már, és mondtam is neki, de nem reagált rá érdemben semmit. Lehetséges, hogy a találkozásunkkor rögtön kiábrándul, mert nem úgy öltözködöm és nem sminkelem magam? Ő is a 30-as éveiben jár, és én is.
2010. nov. 7. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg kiábrándító lenne számomra is.. mmint nem az h te nem akarsz úgy öltözni, hanem h a pasi ilyet mond. mind1, lényeg hogy add magadat ahogy már írták, most ha kedvére is teszel és úgy öltözöl fel, akkor egyrészt jól sem éreznéd úgy magad, meg gondolom nem is akarsz továbbra sem úgy öltözni, viselkedni úgy h tökre távol áll tőled.
2010. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akar dugni!
2010. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!