Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kiábrándító lesz neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel még csak neten és telefonban beszélgettünk, ismerkedtünk eddig (már több mint 5 hónapja tart), de hamarosan találkozni fogunk. Nemrég azt mondta, hogy szereti, ha egy csaj k*-san öltözik vagy úgy viselkedik. De én nem csinálom egyiket sem, és ezt neki is tudnia kell, hisz rengeteget beszélgettünk már, és mondtam is neki, de nem reagált rá érdemben semmit. Lehetséges, hogy a találkozásunkkor rögtön kiábrándul, mert nem úgy öltözködöm és nem sminkelem magam? Ő is a 30-as éveiben jár, és én is.
2010. nov. 7. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Minden lehetséges, de semmi sem biztos.
2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

első..hú de sokatmondó volt a hszed XD

Szóval szerintem,ha eddig szimpatikus voltál neki,és a találka után egyértelműen kerülni fog,akkor tudhatod,hogy azért mert nem vagy k.vás..ami pedig nem a te hibád,szóval akkor el kell felejteni.Ha viszont esetleg szóba is kerül a dolog,megbeszélitek,elfogadja,és még úgy is imponálsz neki,akkor minden további nélkül ismerkedjetek tovább.

2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz fel csinosan. NE úgy ahogy, ő akarná, hanem úgy, ahogy szerinted szép vagy.
2010. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem csak vagányan azt akarta közölni hogy a nőies nőket szereti, akik csinosan öltözködnek. nem a textiltanítónéniket, nem a takarítónéniket, meg a sza.rbarnamelegítősöket. Csak vagánykodott, tudod telefonban szabadabb az ember. Legyél csinos, ne folyjál szét.
2010. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
így van, remélem segítettem...
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasik mások mint a nők, az ő szavaik mögött nincsen mögöttes tartalom. Ha azt mondta, hogy a k..vás öltözködést szereti, akkor azt szereti és nem pedig "vagánykodott".


De ha elfogadsz tanácsot, akkor amikor majd ez szóba kerül és netán kifogásolja az öltözékedet, akkor mondd azt neki, hogy te nem szeretsz k.vásan öltözni, na de k.vásan vetkőzni igen...

2010. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6. ez a válaszod megmosolyogtatott, és amikor szóba kerül, ez eszembe fog jutni. Köszönöm.:-))
2010. nov. 11. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem öltözz fel szépen csinosan nőiesen.

Csak magadat add,ne játszd meg magad,mert abből soha nem sül ki jó.

Ha így megfelelsz neki akkor tényleg érdekled,ha nem akkor hagyd a fenébe,van több 100 pasi még,aki talán épp olyan lányt keres amilyen te vagy valójában.

Sok sikert!

2010. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Toreador ***** válasza:
Van egy barátom. Általánosságba a szőke lányok jönnek be neki. Mégis fekete hajú barátnője van hónapok óta és nagyon szerelmes belé, szinte rajong érte. Na? :)
2010. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de számomra elég kiábrándító lenne, ha egy pasi ilyennel állna elő.. keressen magának egy útszéli lotyót, engem meg hagyjon lógva.
2010. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!