Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos, hogy egy lánynak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy egy lánynak nagy melle legyen?

Figyelt kérdés
Ha csinos, nincs rajta semmi kifogásolható, csak a cicije pici, nagy baj?
2010. nov. 6. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha annyira bizonytalan vagy, küldj egy képet a melleidről.
2010. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem szívesen :)
2010. nov. 6. 18:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Szeretem a kicsit is.
2010. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van, ma vettem pont melltartót, ki is borultam rendesen :D Soha nem szenvedtem hátrányt emiatt, de nem érzem, hogy ettől én jobb vagy szebb lennék azoktól, akiknek kisebb vagy kicsi. Barátnőmnek kisebb, mint az általad említett méret és egy gyönyörű lány. Hidd el, nem ez számít :)
2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha igényes, szép az arca, sportos, akkor a legkevesebb a cici...
2010. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
imádom barátnőm kicsi melleit :) aaaaaaannyiraaaaaaaa :))
2010. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is akkora mint neked :S

Én sem vagyok kibékülve vele.De szerintem,mivel vékonyak vagyunk ezért nem akkora gond.Azért....én mindig szégyenlem.:/

2010. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nehogymár szégyelljétek magatokat! Mindenki úgy tökéletes ahogy van és mindenkiben más a szép! És el ne képzeljétek, hogy a nagy mell az jobb. Nekem 12 éves koromban is nagy volt, halálra cikiztek vele még anno a suliban. Más még trikót hordott én már melltartót. Most is alig kapok normális kinézetűt a méretemben. Ott vannak a tök szép csilli villi B, C 70-es melltartók az én méretemben meg csak sima fehér, vagy az sem. Az pedig, hogy sportoláskor konditeremben mennyire zavaró megint egy tényező, de higgyétek el nem számít a külső semmit sem. :)
2010. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Barátnőim közül volt kismellű és nagymellű is. Nem ez volt az elsődleges szempontom.
2010. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!