Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lánynak számít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak számít, hogy a fiúnak legyen lóvéja?

Figyelt kérdés

Mert folyton azt hallom a lányoktól, hogy a "pénz nem fontos, de jó ha van pénze a srácnak"

Meg jön az a "anyagi biztos háttér" szöveg.

És ha nem lesz pénze a srácnak, meg nem kap melót, akkor dobva lesz?

Szóval olyan srácba már bele se szeretnek, akinek nincs pénze, vagy nem szórja a pénzt?


2011. okt. 6. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy én erre a kérdésre hányszor válaszoltam már...


Én pl krvára lesz*rom. Na bumm.

2011. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én barátomnak se volt soha sok pénze. Mégis 1 éve teljesen boldogak vagyunk. Nekem tényleg nem számít, sőt örültem neki,hogy ezzel kezdett nálam,mert utálom ha valaki kérkedik a pénzével. Úgy szeretem ahogy van :)
2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

1. Van akinek NAGYON, de aki azt mondja hogy nem számít neki semmit sem az hazudik HOSSZÚTÁVON.

mert oké, hogy együtt vannak pl. 1 hónapig, de ha mondjuk 2 évig vannak együtt, akkor már necces. A "jó ha van pénze egy srácnak" nem azt jelenti hogy a srác vegyen ajándékot, rózsát, bonbont stb MINDIG, és nem azt hogy vigye minden 2. este exkluzív étterembe.

Ez a mondat azt jelenti, hogy ha mondjuk el akar menni a csaj moziba, mondjuk 2 hetente akkor el tudjanak menni. Ha nem otthon szeretne vacsizni, akkor mondjuk elmennek valahová vacsizni (mint említettem nem kell 5csillagos étterem).


Az anyagi háttér a gyereknél játszik majd szerepet.


"És ha nem lesz pénze a srácnak, meg nem kap melót, akkor dobva lesz?"

Ha a nő szerelmes belé, akkor nem adja fel amíg nem kap melót a fiú. Addig fogja bökködni, ösztökélni, nyaggatni amíg nem talál valamit a srác.

Ha jelenvan a nő társasági körében valaki pénzes aki ráadásul tetszik is a nőnek (ne adj isten szerelmes belé) akkor nagy eséllyel dobni fogja a munkanélküli srácot. Tegyük fel hogy családot szeretne alapítani, gyereket szülni, ami nem kevés pénz. Miért választana egy munkanélkülit aki nem tudná eltartani a gyerekét?


Persze, vannak pénzmániások, akik folyton a pasi pénzéből vásárolnak ruhát, sminkcuccot, stb. Meg kihasználják őket. ez egy kategória. De a normális az, ha vannak elvárások egy nőknél pénzügy terén.

2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol? Ilyen hülye kérdést :D Tudod h nem számít nekik, csak kb annyira mint nekünk a 90/60/90...
2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez egyénenként változó. Sajnos sok a g*ci ember, de nem kell mindenkit egy kalap alá venni
2011. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én kivételbe tartozom,de jobban szeretem ha a fiú nem gazdag,hanem átlagos.
2011. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jól írja a CAPS LOCK-os :)


a családalapítás (meg az hogy hol alapítják) és a gyerek egy elég kardinális téma


problémás lehet, ha a két fél nem egyforma körülmények közt lett nevelve, mert merőben más lesz a természetes

(konkretizálva ha szülei megvettek egyik félnek lakást, autót....stb míg a másik csak hosszútávra tudja ezeket betervezni mert előbb dolgozni kell érte)

2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nikozia12 ***** válasza:
Őszintén? Sz@rok a pénzre!Csak Becsüljenek meg!
2011. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!