Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az gáz, ha egy pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, ha egy pasi a randin megkérdezi mielőtt megcsókolna hogy megcsókolhat e?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 23:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
szerintem hihetetlenül aranyos. :D remélem egyszer tőlem is megkérdezik. :D
2010. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ha minden egyes csók előtt akkor az már gáz:DD de amúgy nem:)
2010. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. 28L
2010. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem udvarias,ha valaki ilyet kérdez:)

Nem akar tolakodónak tünni,tök korrekt:)

Bár én nem szeretném,ha tőlem megkérdezné bárki is.. ahogy azt sem,h ha valaki megkérdezi,h "Akkor most járunk"? :D

2010. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
szerintem nagyon aranyos :D
2010. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha a szituáció nyilvánvaló, pl. folyópart, holdfény, stb. stb. hirtelen megakad a beszélgetés, egymás szemébe néztek, a lánynak várakozó tekintettel csillog a szeme és odahajol Hozzád - akkor fölösleges :) Jaj de romantikus az ilyen!!!..... Tőlem soha senki nem kérdezte meg, de nem rontott volna el vele semmit.
2010. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta, hogy "legalább egy csókot adhatok?" :'D
2010. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nagyon édes.:)
2010. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nagyon édes én is szeretném ha megkérdeznék tőlem és áhh sztem nagyon cuki
2010. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát én soha nem kérdezném meg, érdekes hogy a lányok többsége azt irja hogy szeretné ha megkérdeznék... én azt hittem jobb ha csak ugy jön magátol, kérdés nélkül. pff, mindig tanul vmi ujat az ember...
2010. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!