Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy csak a 20 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy csak a 20 feletti pasik jönnek be. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig még csak 15 vagyok.De valószínű azért mert ők normálisabbak a "mai fiúknál". Egyszerűen csak a 20-on feletti pasik vonzanak.Ez normális?Vagy mit tegyek?szerintetek mennyi a max kor különbség 2ember közt??Segítsetek!! És csak segítő válaszokat adjatok kérlek.Nem tudom mit tegyek...
2010. nov. 5. 21:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzászóló :D

igazán jófej vagy.gondolom te is úgy gondolkozol már mint én.ritka nagyon.de lehet esély arra hogy egy pasinak nem számít a kor???mert ilyennel sajnos nem találkoztam még. :( nem a mai fiatalok körébe tartozok akik csak mutogatják magukat és a legmenőbb pasikkal állnak szóba.én ember számba veszek mindenkit.és mégse találom meg azt aki úgy szeretne ahogy vagyok...vagyis a korommal együtt.van olyan pasi aki ezt nem veszi figyelembe???

2010. nov. 6. 00:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Hehe, de jól esett,hogy ezt írtad:D Koszi!

Figyelj,én sem foglalkozok soha a nagydumás pasikkal,akibe mindenki szerelmes,már csak azért sem:D

Meg tudom,hogy semmire valóak. Biztos vagyok benne,hogy nagyon hasonlítunk egymásra,tuti teis jóarc vagy(:

Az én barátom azt mondta,hogy az elozo barátnoje,akivel 4 évig volt egyutt,azzal nemtudott olyan jót beszélgetni,mint velem.. Ja a csaj ilyen kis plázap*csa rózsaszín izébizé .. Én meg totál ellentétje vagyok..:D Persze,ha kell,akkor énis kirittyentem magam,de ez kb egy évben 2-3x van:D

Érezd jól magad a borodben és légy vidám!(:

Ezt az érett pasik is észreveszik és csak úgy hemzsegnek majd a lábad korul!:P

Nekem ígyvan legalábbis..:$ Egyetlen egy barátom volt eddig,aki 16éves,tehát velem egyidos,azis nagyon megbántam,mert fenyegetozott,meg gyerekeskedett ott nekem,ígyhát szakítás lett a vége. A felnott pasik legalább nem ilyenek. Csak ajánlani tudom oket! hihi.Csak poén;)

Uccsó voltam(=

Clau 16L

2010. nov. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ja és hogy ne csak offoljak az egész komimba, tutira van olyan pasi,aki azért szeret,amilyen vagy és nem csak az elvárások miatt(Gondolok itt a korra,kinézetre stb..)

Ha az én barátom 25évesen felvállal a haverjai,családja elott,ami azért elég nagy szó szerintem,akkor biztos gyártott Istenke az ilyen félékbol tobbet is. Remélem kijut egy neked is.(=

Clau

2010. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:) Köszi.igazán jó ilyet hallani.a helyzet viszont az hogy miven középsuliba járok ezért a 20-on évesek már csak néznek hogy mit is akarok én...ezért estem kicsit bizonytalanságba...de jó hogy vannak ilyen jófejek mint te vagy =) örülök hogy nem valami hülye választ kaptam... :D
2010. nov. 6. 13:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ismét én vagyok..(:

Figyu énis kozépsuliba járok,ráadásul még csak elsos vagyok! Nem kell foglalkozni a sok kis emossal vagy nemtudom én mikkel.Én úgy jottem ossze,a mostani barátommal,-lehet leírtam már,de mind1.xD- hogy bulizni voltam és amikor jottem hazafelé leszólított a haverja,h milyen csinos vagyok így meg úgy... pedig sose járok noiesen bulizni,akkor mégis így tettem..:D és beszélgettunk pár szót,megkérdezte a nevem,mondta hogy bejelol iwiwen én meg nemis foglalkoztam vele. De amikor tényleg lattam rajta,hogy bejovok neki smseztunk meg msneztunk,akkor tényleg kis rendes volt. Mindíg jott elém edzésre és soha nem feledkezett el rólam. Ez nagyon sokat dobott a lanton!

Azt tudom ajánlani,hogy járj teis bulizni,nemtudom hol laksz,de Debrecenben pl már sajna nemsok jó party van,de ha mégis ittlaknál a kozelben még egyutt is elmehetnénk..:D Ott felszabadultabb az ember és ismerkedni is jobban lehet,persze nem hót részegen gondolom rámászni a pasikra...:D Ha érett gondolkodásod van meg szimpatikus vagy,akkor tuti lenyugozol valakit!

Pussz

2010. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pécsen sincs... :) És én is elsős vagyok... :) jó veled "beszélgetni " :D :D
2010. nov. 7. 23:16
 17/17 anonim ***** válasza:

jaja,felvennélek msnre,csak neked nemlehet uzenetet írni:D most ide meg ne harizz,de nem akarom kiírni az msn címem stb...:S:D

Veled is jó:p

2010. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!